Sestava: Kotland Michael - Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav, Janský Libor, Moravec "Liga" Jakub- Dědeček "Liberec" Dominik, Krejcar Tomáš, Krejcar "Buld" Jan, Novák "Pokémon" Lukáš
B: Krejcar "Buld" Jan 3, Moravec "Liga" Jakub 2, Krejcar Tomáš, Lukášek Miroslav
ŽK:------
ČK: ------
Diváci:2
Komentář: Dnes jsme na hosty vyrukovali se dvěma kompletními čtyřkami na střídání, navíc za nás poprvé na jaře nastoupil Bomek. Hosté dorazili s jedním hráčem na střídání a k jejich smůle se jim hráč ještě během první půle zranil, takže většinu utkání odehráli bez střídání.

Od začátku jsme hráli aktivně, dlouho jsme se však nemohli prosadit až v 7. minutě přihrál Libor Buldovi, který střelou na zadní šibenici otevřel skóre zápasu - 1:0. O dvě minuty později přihrál Míňa Tomkovi a ten elegantně obešel brankáře a do prázdné brány upravil na - 2:0.V 15. minutě rychle rozehrál aut na Míňu Liberec, Míňa si všimnul prázdné brány a střelou přes půl hřiště navýšil naše vedení na - 3:0. Pak se konečně dočkali hosté, když jejich hráč nazančil kličku Buldovi, ten to sežral i s navijákem a protože i ostatní naši hráč stáli jak tvrdá y, tak tento hráč i skóroval - - 3:1. Poslední slovo v rpvní půli jsme měli my, když Buld v brejku přihrál Ligovi a ten střelou na přední tyč upravil poločasové skóre na - 4:1.

Na začáktu druhé půle se náš brankostroj opět zasekl. Dočkali jsme se až v 10. minutě, kdy Liberec pěkně přihrál Ligovi, pro něhož již nebylo těžké dopravit míč do brány - 5:1. V 17. minutě přišla po dlouhé době spolupráce bratří Krejcarů. Po pěkné kombinaci a přihrávce od Tomka se prosadil střelou pod hostujícím brankářem Buld - 6:1. O minutu později si tito dva hráči spolupráci zopakovali, ale tentokrát Buld stříle zpoza vápna a dokončil svůj hattrick - 7:1. Poté ještě vyniknul Michael, když hostům zlikvidoval pokutový kop. Na závěr se přece jenom hosté dočkali, když se prosadili po samostatném úniku - 7:2

Kdo nás zastaví? :-). Další velmi dobrý výkon našeho týmu, kromě toho že si šance vytváříme, tak jsme schopni i soupeře přehrávat, což dříve nebylo zvykem. Čekají nás poslední dvě utkání, tak snad si to již nezkazíme.