FC Blešno A : The Legends 2:5 (0:3)

06/10/2019
Sestava: Kotland Michael - Voltr Jaroslav, Lukášek Miroslav, Havelka Milan -Dědeček "Liberec" Dominik, Krejcar "Buld" Jan, Krejcar "Bomek" Tomáš, Janský Libor
B:Krejcar "Bomek" Tomáš, Janský Libor
ŽK:------
ČK: ------
Diváci:3
Komentář: Letos poprvé za áčko nastoupil Bomek. Hosté nás překvapili tím, že měli dva hráče na střídání.

První půle se nám hrubě nepovedla. V 5. minutě nás hosté pěkně vykombinovali a my prohrávali - 0:1. V 10. minutě zazdil situaci dva na jednoho Buld. Hosté to z protiútoku potrestali - 0:2. O dvě minuty později si po rohu neuhlídal svého hráče Míňa a bylo to- 0:3. Naše největší šance v první půli zazdili Liberec a hlavně Buld.

Bohužel i v druhé půle jsme pokračiovali v nastoleném trendu hosté byli lepší na míči, my čekali na brejky, které přicházeli a hlavně Buld je s velkou chutí zahazoval. Tak nás hosté potrestali čtvrou brankou - 0:4. Pak však přišla naše nejlepší pětiminutovka v utkání. Nejprve Libor přihrál před prázdnou bránu Bomkovi, který snížil na - 1:4. O minutu později vyslal Milan skvostnou kolmici na Libora, který jeslemi prostřelil brankáře - 2:4. Hosté to donutilo k oddechovému času. Po něm se bohužel na hřiště dostal Buld s Libercem. Netrvalo dlouho Buld rozherál míč na Michaela, který o něj přišel a hosté skórovali do prázdné brány - 2:5. Poslední pětimuntovka patřila Buldovi a Liberci, kteří se předháněli v tom, jak lépe zkazit přečíslení dva na jednoho.

Hosté vyhráli zaslouženě, protože byli schopni dát více gólů. Buld s Libercem asi půjdou někam na ozdravnou terapii, aby se naučili zakončovat.

Sponzoři

Obec Blešno Kurýr Třebechovice p. 0.