Pivrnci : FC Blešno A 5:2 (4:1)

08/09/2018
Sestava: Kotland Michael - Voltr Jaroslav, Krejcar Ondřej, Moravec "Liga" Jakub - Krejcar Jan, Dědeček "Liberec" Dominik, Novák "Pokémon" Lukáš, Janský Libor
B: Moravec "Liga" Jakub , Krejcar Jan
ŽK:------
ČK: ------
Diváci:4
Komentář: K dnešnímu utkání přsiotupilo áčko, jak béčko včera, takže Liga to má za pokutu. V době úvodního hvizdu jsme nastoupili bez střídání poté nám dorazili hráči, co hráli za béčko. Domácí měli k dispozici dva na střídání.

Od začátku jsme hráli aktivněji a také jsme měli první šance. Domácí však hráli velmi jednoduše. Brankář domácích dlouhým výhozem hledal hráče v našem vápně. Hned v 5 .minutě takto za sebou nechal hráče Liga a bylo to - 1:0. Pak si Libor nepohlídal při rohu svého hráče a domácí vedli - 2:0. Po dalším našem zakončení se naši obránci opět nestihli vráti na dlouhý výhoz a domácí vedli - 3:0. Po našem další nepovedném zakončení se domácí na tři doteky dostali k zakončení a my mohli pomalu přemýšlet nad tím zda nedostaneme deset - 4:0. Poté jsme se konečně dočkali i my. Míňa přihrál na vápno Buldovi, který střelou pozemi snížil na - 4:1. Více jsme však v první půli nedokázali.

Do druhé půle jsme vstoupili velmi aktivně a domácí se takřka na naší půli nedostávali bohužel naše střely nenacházely ten správný cíl. V 17. minutě jsme si tedy vzali oddechový čas . Po něm jsme poslali na hřiště to nejsilnější. Bohužel se nám podařilo snížit až tři minuty před koncem. Liga krásně zakombinoval s Buldem a poté uklízel do prázdné brány - 2:4. O minutu později však propadli pbři bránění Liga s Járou a domácí nás definitivně zlomili - 5:2

Dnes to od nás v první půli byla neuvěřitelná ostuda , takto se rozhodně již prezentovat nemůžeme. V druhé půli se náš výkon zlepšil selhali jsme však v zakončení. Prohra s tímto týmem je ostudná!!!

Sponzoři

Obec Blešno Kurýr Třebechovice p. 0.