Sestava: Kotland Michael -Voltr Jaroslav, Moravec "Liga" Jakub, Lukášek Miroslav - Krejcar "Buld" Jan, Kouba Zdeněk, Novák "Pokémon" Lukáš
B:Krejcar "Buld" Jan 5, Novák "Pokémon" Lukáš 2,Moravec "Liga" Jakub
ŽK:------
ČK: ------
Diváci:2
Komentář: K poslednímu utkání sezóny jsme na poslední chvíli povolali Pokémona z béčka dále nám vypomohl Zdenda. Hosté dorazili s jedním na střídání.

V první půli se dlouho hrál nezáživný fotbal téměř bez pohybu. Postupem času jsme sice získavali převahu, ale Zdenda a hlvaně Buld v největších šancích selhali. A prtože hosté si počínali obdobně, tak první půle skončila bez branek.

Vstup do druhé půle se nám povedl mnohem lépe. Ve 2. minutě se po narážce s Pokémonem se střelou do prázdné brány prosadil Buld - 1:0. Poté jsme však špatně pokryli aut hostů a ti srovnali na - 1:1. Od dvě minuty později převzal míč od Ligy Buld a střelou do šibenice nás poslal opět do vedení- 2:1. V 8. minutě jsme předvedli akci, při které by i Messi s Ronaldem zůstali stát v němém úžasu. Ligův nástřel před bránu tečoval ze vzduchu před bránou zády k brance podkolenní jamkou Pokémon tak šikovně, že míč skončil v bráně hostů - 3:1. O dvě minuty později po brejku přihrál Jára Buldovi, který dokončil svůj hattrick - 4:1. O chvíli později skvělý výhoz Michaela převzal Buld a přihrál před prázdnou bránu Pokémonovi, který se po vstřelené brance již vznášel v sedmém nebi - 5:1. Následoval další brejk a Bulda před prázdnou bránou tentokrát nalezl Míňa - 6:1. Po dalším brejku se v roli asistenta ukázal Liga a Buld slavil již svůj páty zásah v utkání - 7:1. V předpolsední minutě přihrál Pokémon Ligovi, který stanovil konečné skóre na - 8:1

Nejúspěšnější sezóna A-týmu je za námi. Zřejmě se staneme nejlepším týmem jara, a i to nám zajistilo celkově krásné třetí místo. Tím jsme si však na sebe upletli bič do následující sezóny, na tento výsledek se bude těžko navazovat. Dnes podal svůj nejlepší výkon v áčku Pokémon a také vstřelil nejhezčí branku sezóny.