Buffalo Medvěd : FC Blešno B 2:1 (1:1)

07/09/2019
Sestava: Radoň Luboš - Hůlka Ondřej,Lukášek Miroslav, Jech Stanislav,Krejcar Ondřej - Kouba Zdeněk, Novák"Pokémon"Lukáš,Janko Pavel, Koós Daniel, Moravec Dominik
B: Kouba Zdeněk
ŽK:---
ČK: ---
Diváci: 1
Komentář:Dnešní špatný výsledek se zrodil ještě pře zápasem. Pokémon zaspal a Standa měl vše na salámu, takže jen díky benvolenci rozhodčího jsme mohli začít o tři minuty déle. Domácí měli k dipsozici dva na střídání.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a na rozdíl od domácíh jsme hýřili pohybem a vatvářeli jsme si šance. Ty jsme však bohužel moc neproměŇovali. Nejvíc vyčnívala dorážka od Dana, který místo uklízení míče téměř do prázdné brány, zabil krtka, který se vrtal v umělce a upadl. Nakonec nás přece jenom do vedení poslal Zdenda, jenž si dorazil vlastní střelu - 0:1. V 17. minutě jsme dle našeho názoru měli kopat penaltu, leč píšťalka sudího zůstala němá. Ve 22. minutě fauloval v našem vápně Ondra Hůlka a tentokrát rozhodčí neváhal. Z následné penalty domácí srovnali - 1:1.A tímto výsledkem skončila i první půle.

Od začátku druuhé půle byli domácí lepší, ne že by se zlepšili, ale našim hráčům chyběl větší zápal do hry. Domácí se nakonec i zaslouženě dostali po pěkné akci do vedení - 2:1.My jsme si v 15. minutě vzali oddechový čas po něm jsme poslali na hřiště to nejlepší a zvýšili intenzitu střídání, ale více než dvě natřelené tyče od Míni jsme toho nevytěžili. Tak domácí zaslouženě za větší zápal do hry zvítězili.

Dnes jsme hráli proti jednomu z nejhorších týmů v tomto kalendářním roce, ale svým přístupem k zápasu jsme domácím umožnili zvítězit. Budeme muset k dalším utkáním přistoupit zcela odlišně !!!!

Sponzoři

Obec Blešno Kurýr Třebechovice p. 0.