FC Blešno B : Frantic Dogs HK B : 3:3 (1:2)

Sestava: Novák Martin - Hůlka Ondřej, Kotland Michael, Lukášek Miroslav, Krejcar Ondřej - Krejcar "Buld" Jan, Moravec Dominik, Janský Libor, Novák "Pokémon" Lukáš
B:Krejcar Jan, Lukášek Miroslav , Janský Libor
ŽK:---------
ČK:---------
Diváci: 1
Komentář:Na dnešní zápas nedorazili Pajas s Liborem, tak z áčka vypomohli Michael s Buldem. Hosté dorazili se dvěma na střídání.

Do utkání jsme jako tradičně vstoupili naprosto tragicky. V první minutě naše sražená střela. Míče zmocnil hráč hostí a svůj samostatný únik na Martina proměnil jeslemi - 0:1. O dvě minuty později Martin špatně odhadl situaci, namazal hostujícímu hráči, který již uklízel do prázdné brány - 0:2.Teprve po této brance jsme se porbrali a začali něco hrát. Však dlouho naše akce neměly to správné koření. Až v 15. minutě přihrál Michael Buldovi, který svojí střelu schoval za obránce a uklidil míč k tyči - 1:2. Tímto stavem skončila i první půle.

Do druhé půle jsme vstoupili podstatně lépe. Hosty jsme přehrávali, ale opět bez efektu. V 10. minutě hosté rozehráli roh, Dominik si neuhlídal svého hráče, který hlavou poslal hosty do dvoubrankového vedení - 1:3. V 15. minutě jsme si vzali oddechový čas a po něm jsme poslali do brány Michaela. Ve 20. minutě našel skvělou přihrávkou Michael před bránou Libora, který snížil na - 2:3. O dvě minuty později přihrál Michael Míňovi, který střelou na zadní tyč srovnal na konenčých - 3:3.

Opět jsme měli tragický vstup do utkání, což je škoda poté nás stojí spoustu sil to dotahovat. Mužem utkání je jednoznačně Michael.