Sestava: Janský Jan - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Krejcar Tomáš, Novák"Pokémon" Lukáš, Moravec David, Janský Libor
B: Krejcar Tomáš, Janský Libor,Lukášek Miroslav
ŽK:----
ČK:----
Diváci: 1
Komentář:Na poslední zápas s lídrem soutěže jsme dorazili se třemi hráči na střídání. Domácí měli k dispozici stejný počet hráčů.

V prvních minutách se hrálo poměrně vyrovnaně. Poté však postupně domácí začali přidávat na tempu a nám se přitížilo. Měli jsme však v bráně kouzelníka z Bělče, takže byl poměrně dlouho stav 0:0. V 10. minutě jsme však naprosto propadli a domácí se zaslouženě dostali do vedení - 1:0. Ve 13. minutě vzal na sebe zodpovědnost Tomek, prošel přes dva hráče a srovnal na - 1:1. V 18. minutě rozehrál Honza na bratra Libora, který si míč posunul o dva metry a krásným angličanem nás poslal do vedení - 2:1. Takto skončila i první půle.

od začátku druhé půle domácí ještě více přidali a jestliže Honza v první půli kouzlil, tak v té druhé čaroval tak, že by mu i Brumbál záviděl. Zhruba pětkrát chytil míč letící do prázdné brány. Domácí se však přece jenom dočkali a srovnali na - 2:2. Pak do nás bušili a vylepšovali Honzovi renomé. My měli asi tak tři šnace na gól. Dvě minuty před koncem Míňa přešel přes tři hráče a poslal nás do vedení - 2:3. Bohužel pro nás domácí srovnali povedenou poslední střelou v zápase - 3:3.

Béčko dnes nebylo lepším, ale spíše horším týmem s vynikajícím brankářem. I tak všichni naši hráči zasluhují absolutorium za odevzdaný výkon. Za domácí nastoupili dva hráči, co hráli futsalovou ligu. A i díky takovýmto výsledkum se béčko podívá do vyšší soutěže.