Sestava: Janský Jan - Jech Stanislav, Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Koós Daniel, Kouba Zdeněk, Moravec Dominik, Novák "Pokémon" Lukáš, Novák Martin
ČK: ---
Diváci: 11
Rozhodčí:Krejcar Jan
Kamera:Voltr Jaroslav

Komentář:Na první utkání v nové soutěži jsme se sešli s pěti hráči na střídání. Naše nadšení, lae nesdíleli hosté, na které jsme museli 10 minut počkat, nakonec ddorazili s jedním hráčem na střídání.

Hosté od začátku hráli s vytaženým brankářem, což našim hráčům činilo nemalé potíže. A první branku nám v 5. minutě vstřelil pomocí teče od Míni vstřelil práve brankář hostů - 0:1. O dvě minuty později nás hosté po pěkné kombinaci naprosto rozebrali a zvýšili na - 0:2. V 9. minutě vyrazil do přečíslení Standa se Zdendou a nakonec Standa po Zdendově přihrávce opřel svoji střelu o tyč a snížil na - 1:2. Ihned po rozehře a nšem zisku míče Standa svůj předchozí dobrý okamžik hodně degradoval, když hosty poslal do brejku a ti toho využili - 1:3. V 17. minutě nás hosté opět přehráli navíc Standa si místo hráče hlídal prostor a bylo to - 1:4. O minutu později převzal Dan míč od Zdendy a nd dvakrát překonal brankáře hostů - 2:4. Posledních pět minut první půle bylo těch nejhoršíh v tomto kalendářním roce dostali jsme tři góly a z tho byli dva vlastní - 2:7

V druhé půle se přece jenom hra hodně srovnal hostům již docházeli síly a naši hráči se již více zkoncentrovali na bránění. V 10. minutě poslal Zdenda do samostatného úniku na práznou bránu Dana a ten snížil na - 3:7. Poté jsme měli ještě tři obrovské šance na zkorigování stavu, ale Pokémon dvakrát netrefil prázdnou bránu a Zdenda svojí další přihrávkou pře prázdnou bránu nenašel Dana přesně. Tak jsme nakonec padli rozdílem čtyř branek.

Premiéra v nové soutěži se našemu béčku příliš nepovedla. Bohužel tři vlastní branky to je dost. Navíc musíme pokárat naše hráče za přístup k zakončení, a to hlavně druhá Pokémonoova šance před prázdnou bránou volala po gólu. Alespoň drobnou pochvalu zaslouží Dan a Zdenda ostatní hráči budou muset přidat.