Hodnocení podzimu 2014 B - týmu

17/1/2014

Béčko letos začalo již svou třetí sezónu a faktem je, že dojem z podzimu je dosti rozpačitý. První dvě utkání nebyla vůbec špatná, hned první zápas skončil kontumační výhrou a ve druhém utkání si béčko s přehledem poradilo s céčkem Ledvinky 9:3. Pak však přišel největší propadák v historii béčka, když tým nedorazil k utkání do Smidar. Poté přišel i největší herní propadák a to byla prohra s Garrety 5:2, pro které to bylo jediné vítězství v podzimní části v utkání, které odehráli. Pak se však béčko herně zvedlo a již v žádném zápase vyloženě nepropadlo, což nakonec znamená 6. místo v tabulce. Zajímavostí však je pro porovnání skóre béčka s kontumacemi 57:43 a bez kontumací 37:38. Zajímavostí také je že béčko ztrácí 8 bodů na postup.

Docházka týmu se sice podle průměrů oproti loňsku zlepšila, ale to je dáno také tím, že se béčko během podzimu odehrálo pouze 8 utkání.

V bráně se u béčka vystřídali 5 brankářů, což bylo zapříčiněno také tím, že loňská opora David Mazan letos nedorazil ani jednou. Nejkratší anabázi v bráně absolvovali Radoň Jan, který za deset minut pustil jednu branku a Přemysl Pistora, který za deset minut neinkasoval, pak za béčko v bráně nastoupil také Krejcar Jan asi na 40 minut a během nich inkasoval 4 branky a posledním záskokem byl Jakub Moravec, který odchytal celé utkání a pětkrát tahal míč ze sítě. Největší stálicí a v této sezóně i zatím největší oporou je Luboš Radoň, který odchytal necelých šest utkání(Na deset minut vystřídán proti Votrokům.), během nich inkasoval 29 branek a také jednu žlutou kartu.

Z obránců na podzim dle statistik opět nejlépe vychází Zdenda, který má ze všech našich obránců nejvíce zkušeností.Vstřelil tři branky u pěti asistoval a obdržel také jednu žlutou kartu. Druhým nejproduktivnějším obráncem béčka je trenér béčka Víťa, který jednou rozvlnil síť soupeře a jednou na branku přihrál. A třetím nejproduktivnějším obráncem je překvapivě všemi zatracovaná Stanislav Jech, který u dvou branek asistoval, na šestnáctiletého hráče to není špatné. Za ním následují Lukáš Daněk a Radoň Jan, kteří mají oba po jedné asistenci a poslední v bodování je Ondřej Hůlka bez bodu, ale za to s dvěma žlutýma a jednou červenou kartou.

Z útočníků se na podzim nejvíce prosadil nováček týmu Dominik Dědeček a během pouhých tří utkání vstřelil 4 branky a u třech asistoval. V závěsu za ním je Pajas se čtyřmi brankami a jednou asistencí. Na třetím místě je "nový" útočník Michal Kroupa se dvěmi brankami a stejným počtem asistencí. Za ním následuje "kometa" loňské sezóny Šimon s jednou brankou a třemi asistencemi.Na další pozici je Jan Kotland, který v jednom utkání vtřelil dvě branky, za ním je Přéma s jednou asistencí a poslední je Tomáš Hochman bez bodu, ale ten nastoupil také pouze k jednomu utkání.

Týmu chodili vypomáhat také hráči z áčka, a o tom, že to byla dobrá výpomoc hovoří to, že hráči áčka vstřelili 21 branek ze 37, které béčko vstřelilo.

Toto byl pouze statistický výčet, který nehodnotí přínos jednotlivce pro tým. Béčko má bohužel dlouhodobě problém s fyzickou kondicí, která se celkově spíše zhoršuje než zlepšuje. Faktem je, že v týmu působí pouze jeden aktivní fotbalista dospělé kopané. Pravdou však také je, že některým hráčům béčka chybí trošku větší odhodlání odevzdat ze sebe maximum.

Béčko má na jaro slíbené posily uvidíme, jak dopadne jejich příchod do týmu a zda posily týmu pomohou.

Sponzoři

Obec Blešno Kurýr Třebechovice p. 0.