Běleč Cup 2013

01/06/2013

Sestava - FC Blešno A: Hříbal Vojtěch - Havelka Milan, Krejcar Jakub, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Kotland Michael, Hochman Tomáš, Moravec Dominik, Janko Pavel

Sestava - FC Blešno B: Novák Pavel - Daněk Lukáš, Kůrka Radovan, Novák Vít, Severa Pavel, Jech Stanislav st., Jech Stanislav ml., Kosař Ondřej, Tichý Martin

FC BLEŠNO A - FC BLEŠNO B 5:1 (2:0)

Prvním zápasem dnešního turnaje bylo hned derby, kde bylo áčko považováno za favorita. V tomto zápase nastoupil v braně Michal, protože Vojta se snažil v té chvíli ještě o úplně jiné věci. V prvním poločase se áčko dostalo velmi rychle do vedení po střele Honzy - 1:0. Pak ještě Honza využil špatného vyběhnutí Pavla a bylo to 2:0. V prvním poločase se hlavně áčko předhánělo v tom, kdo lépe netrefí branku.

Do druhého poločasu mnohem lépe vstoupilo béčko, když Martin krásnou střelou snížil na 2:1. Pak se však znovu ke slovu dostal Honza a dostal áčko opět do dvoubrankového vedení - 3:1. Následovala další krásná branka v podání Ondry - bohužel do vlastní brány - 4:1. A skóre nakonec pečetil Kuba - 5:1.

FC BLEŠNO A - Farrat 4:1

V tomto zápase nastoupil do brány již Vojta. První branku jsme i přes herní převahu obdrželi my - 0:1. Pak však skóre srovnal Kuba - 1:1. Kubův apetit se nezastavil a přidal i druhou branku - 2:1. Dále se z rohu konečně prosadil i Pajas - 3:1. A poslední zářez přidal Honza - 4:1.

FC BLEŠNO B - Stavoka 0:2

Béčko v tomto zápase s hodně kvalitním soupeřem uhrálo velmi slušný výsledek.

FC BLEŠNO A - Stavoka 3:2

Toto byl zápas o první místo v turnaji - potkali se dva nejkvalitnější týmy a úroveň zápasu tomu odpovídala. Do vedení jsme se dostali my, když se z přímáku prosadil Honza - 1:0. Druhou branku přidal Michal. Poté jsme však soupeře nechali snížit na 2:1. Soupeř od této chvíle pomýšlel na vítězství. Tyto myšlenky však utnul Honza svoji druhou brankou - 3:1. Soupeři se po našem nedorozumění v obraně podařilo snížit na 3:2, ale to bylo vše.

FC BLEŠNO B - Farrat 5:4

Za nás se prosadil 3x Martin, jednou Standa mladší a jednou Ondra a béčko si v této přestřelce tak došlo pro velmi cenné vítězství.

FC BLEŠNO A - Běleč 2:2 (0:2)

V posledním zápase na turnaji jsme nepředvedli žádný světový výkon a po zásluze jsme po prvním poločase prohrávali 0:2. Ve druhém poločase jsme se o něco zlepšili a dvěma krásnými trefami Tomek srovnal na konečných 2:2.

FC BLEŠNO B - Běleč 0:7

Naše béčko bylo v tomto zápase již bez fyzických sil a po velmi rychle obdržených dvou brankách odešly i síly psychické, a tak se zrodil tento i trochu ostudný výsledek.

    Konečné pořadí:
  1. FC BLEŠNO A
  2. Stavoka
  3. Běleč
  4. FC BLEŠNO B
  5. Farrat

Áčko si v tomto roce zatím z každého turnaje odváží pohár a konečně získalo i ten nejcennější. Jedinou vážnou trhlinou na našem výkonu bylo Dominikovo dnešní zakončení (asi si to šetří na ligu :-)). V béčku předvedl pár brilantních zákroků Pavel. Mufíček s Víťou si odvedli své. Největším bojovníkem v béčku byl však Ráďa - jeho výkon byl opravdu obdivuhodný. Jinak 4. místo je pro tento tým rozhodně úspěch.

Sponzoři

Obec Blešno Kurýr Třebechovice p. 0.