Sestava - FC Blešno A: Hříbal Vojtěch - Jech Stanislav, Hůlka Ondřej, Lukášek Miroslav, Moravec Jakub - Moravec David, Krejcar Tomáš, Novák Martin, Moravec Dominik

Sestava - FC Blešno B: Novák Pavel - Janko Pavel ,Krejcar Ondřej, Novák Vít- Schober Václac st., Schober Václav ml., Tichý Martin, Novák Lukáš,

FC BLEŠNO B - Třebechovice 6:0 (4:0)

Béčko v prvním zápase naprosto dominovalo.

FC BLEŠNO A - Běleč 2:1 (1:1)

Áčko v prvním zápase vyzvalo Bělče a dostalo se do vedení po spektatulární střele Martínka(nejmladšího hráč turnaje). Běleč ještě v první půli srovnala, ale vdruhé půli strhnul vítězství na stranu Blešna Tomek.

FC BLEŠNO B - Běleč 0:4 (0:1)

Béčko v první půli předvádělo velmi dobrý fotbal, ale v té druhé již fyzicky odpadlo.

FC BLEŠNO B - FC Blešno A 2:1(0:1)

Áčko se v první půli dostalo do vedení a protože Vojta chytal dobře nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo něco změnit. Bohužel se toho v druhé půli událo až moc. Nejenom, že béčko otočilo zápas, což ve výsledku bylo podružné. Hlavně Víťa si udělal něco s kolenem a tímto mu všichni přejeme brzké uzdravení. V závěru zápasu navíc došlo k potyčce mezi Míňou a Vaškem Schoberem starším, což bylo z naší strany ostudné a ze strany aktérů zbytečné.

FC BLEŠNO B - Běleč 1:2(1:0)

Béčko se dostalo do vedení, poté se však již projevovalo to, že neměli hráče na střídání a Běleč zápas otočila a zdramatizovala souboj o titul.

FC BLEŠNO A - Třebechovice 7:3 (3:2)

Áčko k titul stačilo vyhrát o sedm branek a více. To však vzalo za své po pěti minutách, kdy áčko prohrávalo 0:2. Áčko si nakonec pro výhru dokaráčelo, ale pohár připadl béčku.

Pohár jsme si opět odvezli zpátky do Blešna, ale je to takové Pyrrhovo vítězství, nejen kvůli zranění Víti, ale i kvůli potyčce mezi našimi hráči. Takto se rozhodně prezentovat nechceme.