Futsal tour 2014

14/12/2013

Dne 14. prosince 2013 se náš tým zúčastnil v třebešské hale neoficiálního mistrovství republiky ve futsale. Náš tým byl nalosován do ranní skupiny A. Hrálo se 1x 16 minut.

Sestava: Hříbal Vojtěch - Krejcar Jakub, Krejcar Ondřej, Kotland Michael - Janko Pavel, Dědeček Dominik , Krejcar Jan

Mistrovství republiky 2013

FC BLEŠNO - Decathlon Hk 0:1

B:---

v prvním záapse nás čekal neznámý tým Decathlon. I přesto, že jsme v zápase nepodávali ideální výkon mohli jsme jít do vedení. Nejblíže k tomu měl Michael, ale v jednom případě netrefil míč a v tom druhém trefil pouze tyč a protže jsme ještě zazdili šanci i tři na jednoho, tak přišel trest. Soupeř se prosadil nemastnou střelou v poslední minutě, která skončila za Vojtovými zády.

FC BLEŠNO - IFK Club 1:3

B: Janko Pavel

Proti známému soupeři, který letos hraje krajský přebor jsme nezačali vůbec špatně. Pajas krásnou střelou vymetl šibenici hned ve druhé minutě. O pět minut později soupeř vystihl naši rozehru a trestal 1:1. O dvě minuty později bylo ještě hůře, když soupeř obešel Ondru u lajny, poté poslal přízemní přihrávku, která prošla Vojtovým malým vápnem a zde dorážel hráč soupeře 1:2. I tak jsme se nevzdali a dál bojovali. Pajasova další střela však cíl těsně minula. Poté jsme měli i přímý kop, který zahrával Honza, ale ani on neuspěl i když mu Michael perfektně udělal místo ve zdi. V předposlední minutě přišla další chyba , když Vojta vyrazil nástřel přes celé hřiště přímo na nohu soupeře 1:3.

FC BLEŠNO - BFK Ledvinka 0:4

B: ----

v posledním zápase nám již o nic nešlo a soupeř potřeboval vyhrá alespoň o tři branky, aby postoupil. Bohužel náš výkon v tomto zápase potvrdil, že dnes to nebyl náš den. Za celé utkání jsme se dostali k jediné kloudné akci a protože jsme opět vyrobili dosta chyb, tak jsme zaslouženě prohráli.

Letos jsme na tomto turnaji vyložně zklamali, protože halvně od bratří Krejcarů se čekalo rozhodně víc navíc Vojta v bráně neměl také svůj den. Jediným hráčem, který se svým výkonem může být dnes, alespoň trochu spokojen je Pajas, protože jeho branka byla opravdu nádherná.


Nicméně není třeba věšet hlavu i takovéto turnaje se stávají. Je důležité se ponaučit z chyb a s noývm odhodlání jít nejen do tutrnajů, ale itréninků, které nás v přípravě ještě čekají.

Sponzoři

Obec Blešno Kurýr Třebechovice p. 0.