Ledce Cup 2012

07/07/2012

Turnaj obsazený deseti týmy skončil pro Blešno skvěle a z Ledců si odvezl bronz.

Sestava: Kotland Michael - Krejcar Ondřej, Daněk Lukáš, Krejcar Jakub - Janko Pavel, Moravec Dominik, Krejcar Tomáš

FC BLEŠNO - ZVO 0:2

Začátek turnaje nezačal nijak růžově - už v 5. minutě jsme prohrávali 0:2 a tým nakonec nenašel sílu na obrat a první zápas na šotolině tak skončil zaslouženou prohrou.

FC BLEŠNO - Mix Třebechovice p. O. 4:0

Druhý zápas na šotolině již blešenský výběr zvládl a se soupeřem, který nedosahoval kvalit ostatních mužstvev, přesvědčivě zvítězil v poměru 4:0.

FC BLEŠNO - Jeníkovice 1:0

Třetí zápas hraný na trávě připomínal spíše šachy, ve kterých měli ovšem navrch většinu zápasu hráči FCB, ale dlouho se nemohli prosadit. Až dvě minuty před koncem zasadil mat soupeři Tomáš Krejcar.

FC BLEŠNO - Skršice 1:1

Souboj o první místo v základní skupině měl dlouho vyrovnaný průběh, ale do vedení se dostali futsalisté Skršic. Ke konci utkání se ale týmu podařilo vyrovnat a připsat si tak cennou remizu s pozdějším šampiónem Ledce Cupu.

Čtvrtfinále: FC BLEŠNO - Opočno 0:0 5:4 pen.

Ze skupiny postoupil kádr FCB z druhého místa a narazil na družstvo Opočna. Samotný zápas příliš fotbalové krásy nepobral - většinu času mělo míč na svých kopačkách FCB, nicméně gól se vstřelit nepodařilo ani jednomu z týmů. Zápas tak rozhodovali penalty. Hned první pokutový kop Michal chytil a dal tak týmu výhodu, která byla využita. V dalších penaltách jsme totiž nezaváhali a tak jsme se dostali do semifinále!

Semifinále: FC BLEŠNO - Retro tým 0:1

V utkání o finále nás čekal favorit turnaje z Nového Města. Nicméně úvod zápasu roztrhal všechny předzápasové předpoklady a FCB měl hned několik velmi slušných šancí ke skórování. Bohužel tentokrát se Blešnu již bídná koncovka stala osudnou a dvě minuty před koncem udělal chybu v obraně Kuba Krejcar a soupeř nemilosrdně trestal. Zápas tak skončil výhrou Retro týmu 1:0 a odsunul nás tak do boje o 3. místo.

O 3. místo: FC BLEŠNO - Jeníkovice 5:2

Zápas zklamaných semifinalistů začal proti unavenému soupeři špatně a hned v úvodu FCB inkasoval po pěkné střele. Naštěstí se ukázal opět bojovný duch týmu FCB a ještě do poločasu jeho hráči prakticky rozhodli o zápasu čtyřmi brankami. Ve druhé půli již padla na každé straně pouze jedna branka a tak se mužstvo Blešna mohlo radovat ze senzačního úspěchu v podobě 3. místa.

Tým ukázal jak bojovnost tak zodpovědný výkon v defnzivě a pouze štěstí ho dělilo od finále. Nakonec však musíme dodat, že s bronzem jsme nadmíru spokojeni!

Sponzoři

Obec Blešno Kurýr Třebechovice p. 0.