Ledce Cup 2015

04/07/2015

Turnaj obsazený třinácti týmy nedopadl pro Blešno výsledkově nejlépe.

Sestava: Moravec Jakub - Krejcar Ondřej, Daněk Lukáš, Jech Stanislav, Hůlka Ondřej - Janko Pavel, Moravec Dominik, Krejcar Jan, Dědeček Dominik

FC BLEŠNO - Jeníkovice 0:3 (0:1)

Branky: ---

Do prvního utkání turnaje jsme vstoupili aktivněji než soupeř, leč branku jsme nevstřelili a tak v našem dresu zaúřadovali Pat a Mat a bylo vyřešeno. Nejhorší výkon týmu na turnaji.

FC BLEŠNO - Brazílie 3:1 (2:0)

Branky: Krejcar Jan 2, Dědeček Dominik

Do druhého utkání proti nejsalbšímu týmu skupiny jsme vstoupili impozantně a hned v první minutě jsme se ujali vedení, které jsme na konci první půle navýšili a nakonec jsme si ho i pohlídali.

FC BLEŠNO - Rimpex 3:4 (1:3)

Branky: Krejcar Jan, Dědeček Dominik, Krejcar Ondřej

Do derby zápasu vstoupil lépe Rimpex a ujal se vedení, za nás povednou střelou srovnal Ondra Krejcar, bohužel jsme poté vyrobili dvě obrovské minely a prohrávali 1:3. Tento výsledek nahecoval již nehrající legendu Rimpexu Josefa Motyčku a vstoupil na hřiště s tím, že už je výsledek hotový. Jenže nejprve jsme kopali penaltu po ruce Michaela Kotlanda mimo vápno (Chytal za Rimpex). Tu Honza proměnil. Navíc nedlouho poté Honza nalezl centrem přes celé hřiště Dominika Dědečka a ten hlavou srovnal. Zbývala minuta do konce a jen díky neuvěřitlné nekoncentrovanosti našeho mužstva jsme Rimpexu dovolili v posledních vteřinách skórovat.

FC BLEŠNO - Bukanýři 4:3(2:2)

Branky: Krejcar Jan 2, Dědeček Dominik, Janko Pavel

Tento zápas jsme konečně hráli na šotolině. Ze začátku se nám hodně dařilo a díky dvěma brankám Honzy jsme vedli 2:0. Jenže tým z Pardubic srovnal ještě v první půli. Do druhé půle jsme opět vstoupili lépe nejprve se prosadil Pajas a poté i Dominik Dědeček. Soupeři se podařilo již jen korigovat. Tento výsledek nás poslal zptáky do hry o postup.

FC BLEŠNO - Prima Jam 1:1 (0:1)

Branky: Krejcar Jan

Do posledního utkání ve skupině jsme vstupovali s tím, že nám stačí remíza k postupu, Honza to tak spočítal. Tu jsme nakonec díky brance v poslední vteřině utkání vybojovali. Ale po zápase jsme zjistli, že nám nestačila a do dalších bojů jsme nezasáhli díky horšímu vzájemnému utkání s Jeníkovicemi a také díky tomu, že Rimpex prohrál s Bukanýri, pro Rimpex to byla jediná prohra na turnaji.

Hodně nepovodený první zápas nás stál lepší umístění na turnaji, i tak bych chtěl všem poděkovat za účast i za výkony, zvlášť poté co odjel Liga a Ondra Krejcar se tým semknul a podal velmi dobré výkony. Překvapivě solidně zachytal i Standa, kterého nakonec po turnaji neminula koupel v místním koupališti, když jsme ho tam hodili za jeho nevhodné komentáře a s tím nám pomáhali a hráči dalších týmů.

Sponzoři

Obec Blešno Kurýr Třebechovice p. 0.