Librantice Cup 2017

25/06/2016

Na tento turnaj, přijelo 6 mužstev a hrálo se systémem každý s každým, jsme sestavili silnější áčko a slabší béčko.

Sestava - FC Blešno A: Michael Kotland - Pavel Janko, ,Lukášek Miroslav, Krejcar Ondřej - Tomáš Krejcar, Dědeček Dominik, Voltr Jaroslav

Sestava - FC Blešno B:Radoň Luboš - Hůlka Ondřej, Stanislav Jech, Novák Vít - Moravec David, Kouba Zdeněk, Morave Jakub, Novák Lukáš, Krejcar Jan

FC Blešno "A" - FC Blešno "B" 8:1

Áčko v zápase dominovalo a střelecky zazářil Liberec, který se prosadil hned 6x za béčko korigoval Pokémon.

FC Blešno "B" - Galacticos 1:5

Béčko na mladý běhavý tým nemělo a jednoznačně prohrálo. Čestný úspěch zaznamenal Zdenda Kouba.

FC Blešno "A" - 1.FK Újezd 1:0

Áčko se přes velké množství šancí nakonec prosadilo pouze jednou.

FC Blešno "B" - Nazdárci 3:4

Béčko v tomto utkání vedlo dokonce 3:1, avšak v druhé půli tento náskok ztratilo a zápas prohrálo.

FC Blešno "A" - Galacticos 4:2

Áčko prohrávalo, ale nakonce vývoj utkání otočilo a dokráčelo si pro vítězství.

FC Blešno "B" - 1.FK Újezd 3:7

Béčko v tomto utkání naprosto propadlo v defenzivní činnosti.

FC Blešno "A" - FC Librantice 5:0

Áčko si dokráčelo pro další klidné vítězství.

FC Blešno "A" - Nazdárci 2:2

Áčko v zápase o první místo vedlo 2:0 a pak začal úřadovat rozhodčí, nejprve si vymyslel penaltu, po které soupeř snížil. V druhé půli ná dokonce poslal do tří, ale na více než remízu to soupeři stejně nestačilo a tak pohár se již chystal na cestu do Blešna.

FC Blešno "B" - FC Librantice "A" 4:1

Béčko si v posledním utání připsalo zasloužené první vítězství na turnaji

Cíl splněn pohár putoval do Blešna zásluhou áčka. Béčko sice skončilo předposlední, ale to bylo zapříčiněno jeho horší defenzivní činností.