Sestava Radoň Luboš - Havelka Milan, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Dědeček Dominik 3, Lukášek Miroslav 2

ŽK Voltr Jaroslav

Diváci 3

Komentář: Do dnešního utkání jsme nastoupili se třemi hráči na střídání a s Lubošem v bráně. Domácí na nás vyrukovali s nabitou střídačkou a širokým realizačním týmem.

Do zápasu jsme vstoupili špatně. Ve druhé minutě Míňa rozehrál na Bulda, který přišel o míč a domácí to potrestali - 1:0. Poté jsme se začali osmelovat i my, ale ke gólu to nevedlo. Ve 14. minutě přišel opět o míč Buld a hráč domácích překonal střelou na zadní tyč Luboše - 2:0. O minutu později přihrál Buld Míňovi, který střelou téměř z půlky hřiště snížil na - 2:1. Tímto výsledkem skončila i první půle.

O poločase jsme si řekli, že se budeme více soustředit na kvalitu přihrávek.

A to se hned projevilo. Ve třicáté minutě brankář domácích vyrazil střelu Míni, u dorážky byl první Liberec, který srovnal na - 2:2. O minutu později jsme předvedli nejhezčí akci zápasu. Míňovu přihrávku si na prsa zpracoval Liberec a střelou z voleje nás poslal do vedení - 2:3. Poté domácí zapli na vyšší stupeň a po osmi minutách se dočkali srovnání na - 3:3. O dvě minuty později vybojoval míč Míňa a naprosto dokonalým lovem, když míč škrtl břevno domácí brany, nás poslal do vedení - 3:4. Pět minut před koncem utkání využil Míňovu přihrávku Liberec a střelou, kterou poslal od břevna do domácí brány dokončil hattrick a navýšil naše vedení na - 3:5. V poslední minutě se ještě nechal překvapit Luboš střelou na přední tyč - 4:5.

Po hrozné první půli, jsme se v druhé půli zlepšili a zaslouženě zvítězili. Kdybychom měli lepší produktivitu mohl být rozdíl ve skóre větší. Děkujeme klukům z béčka opravdu nám moc pomohli.