Sestava Kotland Michael - Hůlka Ondřej, Lukášek Miroslav, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan

G Lukášek Miroslav 2, Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec Jakub

ŽK

ČK

Diváci 4

Komentář: Do dnešního zápasu jsme díky personální krizi nastoupili pouze se dvěma hráči na střídání a to nám ještě z béčka vypomohl Ondra Hůlka a Liberec nastoupil se zraněním. Hosté dorazili se třemi na střídání.

Vstup do utkání byl z naší strany tragický. Než jsme se pořádně rozkoukali, tak jsme po našich hrubých chybách prohrávali - 0:4. V desáté minutě vykřesal naději po Michaelově přihrávce Míňa - 1:4. Bohužel to byl z naší strany pouze záchvěv. Hosté velmi rychle potrestali další naše chyby - 1:6. Poté zastavil výkop hostujícího brankáře Liberec a střelou pod břevno snížil na - 2:6. Poslední slovo v první půli měli hosté - 2:7.

O poločase jsme si vyříkali pár věcí a pomohlo to.

Vstup do druhé půle se nám povedl. Ve 27. minutě přihrál Buld Míňovi, ten do prázdné branky snížil na - 3:7. Poté převzal míč od Liberce Buld a po sprintu po lajně snížil střelou na zadní tyč na - 4:7. Pak jsme však prostřídali a hosté nastartovali svůj uragán. A byly z toho tři branky v naší síti - 4:10. Osm minut před koncem utkání Buld přihrál Ligovi, který svojí umístěnou střelou snížil na - 5:10. Poslední slovo v utkání měli hosté, kteří upravili na konečných - 5:11

V dnešním utkání jsme vzhledem k tomu, jak vypadali sestavy obou týmů na lepší výsledek neměli. Nezbývá než poděkovat všem naším hráčům za snahu hlavně v druhém poločase a doufat, že se nám brzy vyprázdní marodka.