Hřiště ZŠ Sever

Sestava Kotland Michael - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Moravec David, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan 2, Dědeček Dominik, Kotland Michael, Krejcar Jakub, Moravec Jakub

Diváci 6

Komentář: Do druhého víkendového utkání jsme nastoupili s již lepší sestavou a posíleni o Davida z béčka. Domácí nastoupili se třemi na střídání.

Vstup do utkání jsme měli aktivnější než domácí a v 5. minutě přišla zasloužená odměna. Michael vyslal vpřed Ligu, který nás prudkou střelou poslal do vedení - 0:1. O dvě minuty později však Míňa totálně propadl při bránění svého hráče a protože Buld se na svého hráče vykašlal. Mohli hráči domácích Michaela v klidu "vykoupat", čehož také využili - 1:1. V desáté minutě rozehrál Jára roh na Buld, jehož střela na přední tyč skončila v bráně - 1:2. V 18. minutě rozehrál Buld přímák na Kubu, který po poloprázdné upravil na poločasových - 1:3

Do druhého dějství jsme vstoupili ve stejné pohodě jako jsme začali to první. Ve 30. minutě Buld přihrál Michaelovi a jeho střela i díky stínění Davida skončila v brance - 1:4. Poté se však začali dít věci. Nejprve Michael trefil na polovině hřiště hráče domácích Koptu a od něj se míč odrazil do naší brány - 2:4.  O tři minuty později Michael opět trefuje Koptu, ale tentokrát kousek před naším vápnem a míč opět končí v naší síti - 3:4.My jsme zareagovali krásnou fotbalovou akcí, když David připravil míč na vápno Buldovi, a ten se nemýlil - 3:5. Pak však Jára trefuje Koptu u rohu našeho vápna a míč opět končí v naší síti - 4:5. Nedlouhou Liga nalezl Liberce, který vymetl šibenici - 4:6. Dvě minuty před koncem domácí snížili na konečných - 5:6.

Z naprosto jasného utkání jsme naprosto zbytečně udělali drama. Hráč Kopta je v letošní fotbalové sezóně na celém světě asi jediným hráčem, který vstřelil hattrick aniž by vystřelil na bránu. Pozitivní je, že jsme soupeře přehrávali a že jsme vyhráli. Bohužel na produktivitě a na zbytečných chybách v obraně budeme muset zapracovat.