Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan

G Krejcar Jan 2, Dědeček Dominik, Kouba Zdeněk

ŽK

ČK

Diváci 5

Komentář: Do utkání s legendami hradecké malé kopané jsme nastoupili se dvěma na střídání a z béčka nám vypomohl Zdenda. Hosté dorazili se třemi hráči na střídání.

Úvod utkání se nám povedl. Ve třetí minutě zakombinoval Buld s Libercem a po jeho přihrávce se Buld prosadil střelou bodlem z vápna - 1:0. Tento gól určil ráz první půle. Byli jsme mírně aktivnějším týmem a hlavně tím nebezpečnějším. Hosté měli šance také, ale čemu nezabránili naši hráči to pochytal dnes skvělý Martin. V 15 .minutě pěkně přihrál Liga a Buld prudkou střelou na zadní tyč navýšil naše vedení na - 2:0. i přes šance na obou stranách se stav v první půli již nezměnil.

Do druhé půle hosté nastoupili s taktikou vytaženého brankáře. Ve 30.minutě nás kombinačně rozebrali a snížili na - 2:1. O pět minut později se nám povedl protiútok. Buld přihrál Liberci, který nám střelou na přední tyč vrátil dvoubrankové vedení - 3:1. Ve 40. minutě navíc perfektně obral Zdenda o míč posledního hráče hostů a střelou do prázdné brány navýšil naše vedení na - 4:1. O tři minuty později hosté dobře sehráli power-play a střelou ze vzduchu snížili na - 4:2. Pět minut před koncem utkání si hosté vzali time-out. Po něm však přišla naše velká šance na rozhodnutí zápasu. Zdenda však nevyužil buldovu přihrávku před prázdnou bránu. Hosté tři minuty před koncem snížili na - 4:3. V  předposlední minutě se hostům podařilo srovnat stav utkání na - 4:4. V poslední minutě mohli ještě oba týmy strhnout vedení na svojí stranu, ale branku již nikdo netrefil.

Po našem nejlepším domácím výkonu proti tomu týmu jsme nakonec těžce nabyté vedení z první půle neudrželi. I tak za tento výkon zaslouží naši hráči pochvalu.