Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Janský Libor, Krejcar Ondřej, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 2

Diváci 4

Komentář: Do utkání s jedním favoritů soutěže jsme sice nastoupili se dvěma hráči na střídání, ale museli nám vypomoci tři hráči béčka. Hosté nejprve nastoupili bez možnosti střídání, ale po sedmi minutách jim dorazili dva kusy na střídání.

Hosté od začátku vsadili na úsporný režim, aby jim neubývaly síly, takže se prvních deset minut hrálo poměrně vyrovnaně. Postupem času však hosté získavali převahu. To vyústilo v přísně odpískaným faulem po zákroku Pokémona. Nejlepší hráč hostů Krčál se postavil k exekuci a střelou na zadní tyč otevřel gólový účet utkání - 0:1. My jsme mohli odpovědět po obrovské šanci Libora a samostatném brejku Bulda, bohužel ani jeden svojí šanci nedokázal zakončit přesně. Tak první půli vyhráli hosté.

Obraz hry se ze začátku druhé půle příliš nezměnil. Ve 32. minutě jsme vybojovali míč. Ondra našel krásnou přihrávkou na vápně Bulda, který střelou na zadní tyč srovnal stav utkání na - 1:1.  O tři minuty později přišel nejsmutnější okamžik zápasu. Hráč hostů Vojta Jandera si při snaze zablokovat buldovu střelu obnovil zranění kolene. Vojtovi přejeme brzké uzdravení!! Poté nám hosté dvakrát ukázali něco z příručky rozebrání blešenské obrany do šroubku. Krásně zakombinovali a vždy uklízeli do prázdné brány - 1:3. Ve 42, minutě jsme však ukázali, že jsme při akcích hostů dávali pozor a něco jsme se naučili. Míč šel po ose Liberec - Jára - Buld- Jára -Buld zakončující do prázdné brány - 2:3. Pět minut před koncem přišel rozhodující okamžik utkání. Před vápnem byl žlutě faulován Buld brankářem hostů. My měli k dispozici přímý kop. Liberec rozehrál na Bulda, ten chtěl posunout na Ondru, ale jeho úmysl přečetl Krčál a postupoval přes celé hřiště sám na Martina, kterému udělal kličku a stanovil konečný stav utkání na - 2:4

Proti kvalitnímu soupeři jsme nepředvedli špatný výkon, kdybychom byli produktivnější v zakončení mohlo být ze zápasu větší drama. Hosté zvítězili zaslouženě.