Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Novák Martin - Dědeček Dominik, Hůlka Ondřej, Voltr Jaroslav - Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Moravec Jakub

G Kouba Zdeněk 4, Krejcar Jan 4, Moravec Jakub 2, Voltr Jaroslav 2, Dědeček Dominik

Diváci 3

Komentář: Do prvního domácího jarního utkání jsme museli nastoupit se změněnou sestavou a z béčka nám vypomohli Ondra Hůlka se Zdendou. Hosté dorazili se třemi hráči na střídání.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Ve třetí minutě přihrál Zdenda z brankové čáry Buldovi, který dal jesle brankáři a poslal nás do vedení - 1:0. O tři minuty později Zdenda dostal míč na Liberce, který prudkou střelou levou nohou navýšil naše vedení na - 2:0. Poté se však dostali ke slovu hosté, když nás pěkně rozebrali a střelou do prázdné brány snížili na - 2:1. O minutu později opět Zdenda nabídl brankovou příležitost tentokrát Járovi, který perfektně využil - 3:1. Poté se hostům při zákroku nešťastně zranil brankář, tímto mu přejeme brzké uzdravení. Poté se nám povedla zřejmě nejpohlednější akce zápasu. Nepovedená přihrávka od Liberce na Bulda se nakonec dostala až na Zdendu, který pohodlně skóroval do prázdné brány - 4:1. Poločasové skóre završil po přihrávce od Bulda střelou do prázdné brány Liga - 5:1.

I ve druhé půli jsme navázali na dobrý výkon z první půle. Ve 28. minutě po dalším brejku přiťuknul Buld míč Ligovi, který v klidu uklízel do prázdné brány - 6:1. Po další krásné akci přihrál Liberec Zdendovi metr před prázdnou bránu a Zdenda trefil z lehké situace pouze tyč. O dvě minuty později Liberec přihrál Buldovi, který na polovině hřiště obešel brankáře a pohodlně uklízel do prázdné brány - 7:1. Ve 35. minutě se po další krásné kombinaci a přiťuknutí od Bulda řítil Zdenda sám na prázdnou bránu a tentokrát nezklamal - 8:1. O minutu později přišel nejhezčí gól utkání. Jára přihrál Zdendovi, který střelou z první i pomocí teče brankáře dostal míč pod břevno - 9:1. V následující akci využil Jára přihrávky Bulda a do prázdné brány zakulatil skóre na - 10:1. O minutu později jsme předvedli velmi rychlý brek, na jehož konci přihrál Liga Buldovi a ten dokončil hattrick - 11:1. Poté jsme však nepochopitelně vypadli z role a na Martina se řítil útok za útokem. Výsledkem byli tři branky v naší síti - 11:4. Ke konci utkání jsme opět zabrali. Nejprve Jára přihrál před prázdnou bránu Zdendovi - 12:4.  V poslední minutě přihrál na polovině hřiště Liberec Buldovi, který střelou z půlky do prázdné stanovil konečné skóre na - 13:4

Dnešní výsledek je naprosto zasloužený. Trochu mrzí pětiminutový výpadek v druhé půli, ale za toho stavu to lze pochopit. Velké díky patří hráčům béčka za pomoc. Vstříc dalším utkáním a jen houšť takovýchto výsledků.