Sestava Novák Martin - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Tomáš

G Janský Libor

ŽK Krejcar Jakub

ČK

Diváci 1

Komentář: V dnešním utkání jsme se bohužel museli obejít bez Bulda, kterého v týdnu skolilo nachlazení, díky němuž nebude moci nastoupit ani v zítřejším utkání.

Do utkání jsem vstoupil s respektem, neboť jsme si byli vědomi kvality soupeře. Prvních 10 minut bylo od nás velmi vydařených, kdy jsme si vytvořili pár šancí a v obranné fázi jsme se snažili k soupeři přistupovat důsledně, aby se nedostal do vážnější šanci. Naše zdařilá úvodní desetiminutovka gradoval brankou Libora, jenž využil nepozornosti brankáře a zablokoval jeho výkop přímo do odkryté brány- 0:1. Vedení nad Flamengem jsme si vychutnali zhruba minutu, když nás soupeř v obranné fázi přečíslil a zakončoval do prázdné brány - 1:1. Za dalších 5 minut přišla velmi podobná akce soupeře, na jejímž konci opět následoval gól do odkryté klece - 1:2. Poté následovala 5-ti minutovka, kdy si šance tvořili oba celky, ale naše snažení bylo bezúspěšné a soupeř většinou troskotal na zákrocích Martina. Zhruba 5 minut před koncem však soupeř navýšil vedení, poté co vystihl jednu z naších přihrávek v obranné linii a jak jinak než zakončoval do prázdné branky - 1:3. Tímto stavem skončila i první půli. Během poločasové přestávky jsme naši dosavadní hru nijak nerozebírali. Spíše jsme jen dumali nad tím, co by nám asi řekl Buld.

Obraz druhé půle byl velmi podobný obrazu té první. Šance se střídaly na obou stranách, nicméně naše zakončení byla bezzubá. Soupeři se naopak podařilo ještě dvakrát naše chyby potrestat. Nejprve se mu podařilo protlačit míč mezi Martinovýma nohama - 1:4, a o pár okamžiků později vymetl bodlem šibenici - 1:5. Tímto stavem skončilo i celé utkání.

V dnešním utkání jsme vyloženě nepropadli a podali celkem důstojný výkon proti kvalitnímu soupeři. Bohužel soupeři se dařilo trestat naše  zaváhání v obranné fázi, kdežto my jsme byli v útočné fázi bezzubí. Velmi dobrý výkon podal Martin, jenž s většinou nemohl téměř dělat. Zároveň je třeba konstatovat, že absence Bulda byla dosti citelná a i když to vzhledem k výsledku zní dost odvážně, možná bychom s jeho přítomnosti sahali i po bodech.