Hřiště ZŠ Gočárova

Sestava Moravec Jakub - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš

G Krejcar Tomáš 5, Krejcar Jan 2, Krejcar Jakub

Diváci 2

Komentář: Do zápasu s lídrem tabulky jsme chtěli nastoupit s Ligou v bráně, ale ten dorazil pozdě, tak první čtyři minuty chytal Libor. Domácí však nastoupili v neskutečně kvalitní sestavě.

Ve druhé minutě jsme příjemně překvapili sami sebe. Po rychlém brejku přihrál Buld před prázdnou bránu Bomkovi, který nás poslal do vedení - 0:1. Poté však začali hrát domácí na vyšší obrátky a my prostě nestíhali. V 7. minutě jsme již prohrávali - 4:1. Naštěstí se nám povedl další brejk. Opět po Buldově přihrávce do prázdné brány uklízel Bomek - 4:2. Domácí to vůbec nevadilo a v 18. minutě vedli již -7:2. Pak však vybojoval míč Buld a konečně se jako první z nás prosadil střelou přes celé hřiště do prázdné brány - 7:3. Dvě minuty před koncem první půle přihrál Libor Buldovi, který po rychlé kličce vymetl pravou nohou šibenici domácí brány - 7:4. Tímto stavem skončila první půle.

Vstup do druhé půle se nám nepovedl a po Ligově chybě přidali domácí další branku - 8:4. O dvě minuty později ještě jednu - 9:4. Poté jsme však přispěli k úrovni utkání i my. Po Buldově přihrávce se prosadil krásnou střelou na zadní tyč Kuba - 9:5.  O dvě minuty později nalezl Libor Bomka, který při dnešní formě neměl problém dokončit hattrick - 9:6.  Domácí nám poté vsítili další dva kusy - 11:6. Následoval vybojovaný míč Bomkem a jeho střela přes celé hřiště do prázdné brány - 11:7. Domácí nám opět vstřelil dvě branky, přičemž ta druhá byla naprosto výstavní šibenice nejlepšího střelce soutěže Krčála - 13:7. Za nás ještě korigoval po pihrávce od Járy Bomek, střelou ze skluzu, kterou opřel o tyč domácí brány - 13:8. V poslední minutě mohl Bomek skórovat ještě jednou, ale z metru netrefil prázdnou bránu.

Paradoxně jsme po nejlepším jarním výkonu schytali největší debakl. Zahrát si proti takovémuto soupeři je pro nás zážitek a domácím gratulujeme k vítězství.