Sestava Novák Martin - Janko Pavel, Krejcar Ondřej, Moravec Jakub - Dědeček Dominik, Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Novák Lukáš

G Kouba Zdeněk 6, Krejcar Jan 2, Dědeček Dominik, Janko Pavel, Novák Lukáš

ŽK

ČK

Diváci 1

Komentář: Do utkání s mladým velmi šikovným týmem z Pouchova jsme nastoupili s většinou hráčů našeho béčka. Domácí nastoupili s jedním na střídání.

Od úvodu utkání byli domácí dominantní na míči i díky tomu, že hráli s vytaženým brankářem. To se však ukázalo jako jejich největší chyba. V 7. minutě domácí ztratili míč a Zdenda ná střelou přes celé hřiště do prázdné brány poslal do vedení - 0:1. O tři minuty později se Zdenda dostal do podobné pozice a opět se nemýlil - 0:2. Poté však domácí předvedli pěknou kombinaci a po ní skórovali prudkou střelou do prostřed brány - 1:2. V 15. minutě Buld obešel hráče narazil si se Zdendou a střelou do prázdné branky navýšil naše vedení na - 1:3. Poté sehráli pěknou akci Liberec s Ligou. Avšak oba naši hráči trefili pouze tyč domácí svatyně. V poslední minutě první půle rozehrál Buld aut na Zdendu, který prudkou střelou na zadní tyč dokončil svůj hattrick a stanovil poločasové skóre na - 1:4.

Domácí do druhé půle vstoupili s ještě větší intenzitou. Ve 28. minutě vystihl rozehru domácích Pokémon a po úprku na prázdnou bránu zvýšil naše vedení na - 1:5. O tři minuty později přihrál Pajas v našem vápně Zdendovi, který krásnou střelou přes celé hřiště navýšil naše vedení na - 1:6. Poté se však domácím podařilo během dvou minut snížit na - 3:6. Podařilo se nám naštěstí zareagovat. Buld přihrál Liberci, který prudkou střelou na přední tyč navýšil naše vedení na - 3:7. Následovala přihrávka Ligy na Zdendu a jeho střela do poloodkryté brány - 3:8. Ve 42. minutě získal míč Pajas a také trefil přes celé hřiště prázdnou bránu - 3:9. Pak zase zabrali domácí a během dvou minut nás krásně vykombinovali a snížili na - 5:9. Ve 47. minutě získal obral na půlce o míč domácí Buld a pravou nohou trefil prádnou bránu - 5:10. Domácí po pěkné kombinaci snížili na - 6:10. V poslední minutě jsme se po pěkné kombinaci dostali do situace dva na posledního zaskakujícího hráče za brankáře. Buld přihrál Zdendovi, který pečetil dnešní výsledek na - 6:11.

Dnešní výhra je zasloužená i přesto, že držení míče jsme měli o hodně menší. Spoustu dalších šancí jsme ještě neproměnili. Rozdíl mezi týmy byl v tom, že domácí si přišli zahrát pro radost a my chtěli vyhrát.