Crystal Cup 2021

Letos se na turnaj sjelo 5 týmů, tak se hrálo stylem 2x10 minut každý s každým. Opět jsme do turnaje poslali dva týmy.

Sestava (A - tým): Novák Martin - Havelka Milan, Krejcar Jakub, Krejcar Ondřej -  Krejcar Jan, Dědeček Dominik, Moravec David, Moravec Dominik

Sestava (B - tým): Radoň Luboš - Janko Pavel, Hůlka Ondřej, Dědeček Bohuslav, Radoň Jan - Kouba Zdeněk, Novák Lukáš, Novotný Marek, Čížek Daniel

FC Blešno A - FC Pivečko 4:3

branky: Dědeček Dominik, Havelka Milan, Krejcar Jakub, Krejcar Jan

Áčko po první půli zcela zaslouženě prohrávalo 0:2. Zkraje druhé půle snížil Milan a poté áčko otočilo vývoj utkání a zvítězilo.

Běleč - FC Blešno B 1:0

branky: ------

Béčko v tomto utkání rozhodně nebylo horším týmem, ale nebylo schopné na rozdíl Bělče se brankově prosadit.

FC Blešno A - Dubina 0:0

Áčko bylo v tomto utkání jednoznačně lepším týmem, ale nepotvrdilo to brankově. Tak s dubinou zbytečně ztratilo dva body.

FC Blešno B - FC Pivečko 2:5

branky: Janko Pavel, Čížek Daniel

Tým Pivečka se v první půli dostal do tříbrankového vedení. Poté však snížil z dorážky Pajas. Ze začátku druhé půle ze zápasu udělal drama Dan. Pivečko však dalšími dvěma brankami potvrdilo své vítězství.

Běleč - FC Blešno A 3:2

branky: Krejcar Jakub, Dědeček Dominik

Běleč se první střelou na naší bránu dostala do vedení. Áčko srovnalo po chytře rozehraném přímém kopu. V druhé půli během chvilky dvakrát áčko inkasovalo. Pak však opět po dalším přímém kopu snížilo na 3:2, více se však áčku již nepovedlo

Dubina - FC Blešno B 2:0

branky: --------

Béčko Adeptovi na vítězství příliš nevzdorovalo.

FC BLEŠNO A - FC Blešno B 3:4

branky: Dědeček Dominik, Krejcar Jakub, Krejcar Jan - Janko Pavel, Kouba Zdeněk, Čížek Daniel, Novotný Marek

Béčko v úvodu zápasu áčko překvapilo a dostalo se do vedení, áčko na to však rychle zareagovalo a duel otočilo do stavu 2:1. Béčko však áčku vrátilo stejnou mincí 2:3. Áčku se opět podařilo srovnat, ale béčko po obřích chybách obránců áčka strhlo vítězství na svojí stranu.

Konečné pořadí turnaje:

1. Dubina

2. Běleč

3. FC Blešno A

4. FC Pivečko

5. FC Blešno B

Nejlepším střelcem turnaje se 4 brankami se stal Filip Mrštík z týmu FC Pivečko. Nejlepším brankářem byl vyhlášen Tomáš Krejčí z týmu Dubiny. Děkujeme všem hráčům za předvedené výkony divákům za podporu.

Poděkování patří všem, co se podíleli na přípravě a zdárném průběhu turnaje.