Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janský Jan, Janský Libor, Krejcar Tomáš, Novák Lukáš

G Janský Libor 2, Voltr Jaroslav

ŽK Novák Lukáš

ČK

Diváci 7

Komentář: K poslednímu utkání béčka v této sezóně, opět nedorazilo pár hráčů béčka, a tak béčku vypomohli tři hráči z áčka. Domácí nastoupili se dvěma hráči na střídání.

Úvod utkání se nám poměrně povedl. Honza "Chuan" Janský narýsoval kolmici na Járu, který jako již tradičně nejprve trefil tyčku, aby z dorážky vymetl šibenici domácí svatyně - 0:1. O tři minuty později však domácí zahrávali roh a srovnali stav utkání na - 1:1. Poté jsme měli více ze hry a větší šance. Tu největší měl Míňa, který svůj samostatný únik zakončil tragickým lobem a míč skončil dva metry za brankou. I díky tomu skončila první půle nerozhodným výsledkem.

Do druhé půle jsme  vstoupili opět aktivněji než domácí, leč dopravit kulatý nesmysl na místo určení byl neřešitelný problém. Ve 27. minutě přišel rohový kop domácích, v našem vápně operoval Míňa a stejně jako za áčko skóroval opět do špatné brány - 2:1. Nedlouho poté Míňa svůj nezdar napravil, když jeho přihrávka nalezla Libora, který střelou na přední tyč srovnal stav utkání na  - 2:2. O dvě minuty později vybojoval Ondra Hůlka míč pro Libora, ten si míč potáhl a střelou na zadní tyč nám vrátil vedení - 3:2. Dvě minuty před koncem obral domácího brankáře o míč Pokémon, byl při tom faulován, míč si poté navedl na střed před prázdnou bránu, kde byl nevybíravě červeně zfaulován znova. Pokémon to však psychicky neunesl a protihráče kopnul, ten mu to však vrátil. Rozhodčí celou situaci vyřešil dost mírně. Červenou dostal hráč domácích a Pokémon uviděl pouze žlutou kartu. Nedlouho poté naštěstí zazněl závěrečný hvizd, na hřišti to totiž dost jiskřilo.

Poslední zápas sezóny posílené béčko výsledkově zvládlo, ale je stále spousta věcí na kterých musíme do budoucna pracovat.