Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav - Janko Pavel, Janský Jan, Janský Libor, Moravec David, Moravec Dominik

ČK

Diváci 7

Komentář:

Po dlouhé pauze jsme se konečně dočkali prvního jarníhozápasu. Sešli jsme se poměrně ve velkém počtu, na střídačce jsme měli tři hráčedopředu a dva dozadu.

Soupeř už měl sice zápas v nohách, nicméně na jejichvýkonu nebyla únava znát. Ze začátku zápasu byla hra poměrně vyrovnaná, šancebyly na obou stranách, ačkoli nebezpečnější byl jednoznačně soupeř. Ten se takéujal vedení a za nedlouho přidal i druhou branku – 0:2. Ke koncipoločasu vstřelil náš první gól Ondra Hůlka, který velmi „prudkou“ střeloupřekvapil brankáře. Do poločasu stihl soupeř vstřelit ještě jednu branku, a takskončila první půle 1:3.

Druhý poločas patřil bezesporu soupeři. My jsme také mělipár kloudných okamžiků, nicméně žádný z nich neměl potřebné parametry. Soupeřsi vytvářel mnoho šancí, hodně z nich zlikvidoval dobře chytající Martin.I přesto jsme 3x inkasovali – 1:6. Následoval sporný okamžik, kdy hráčhostí fauloval Honzu, což sice rozhodčí neodpískal, všichni ale přestali hrát,k faulujícímu hráči se vykutálel míč a ten vstřelil branku – 1:7. Abyse předešlo zbytečným hádkám, tak soupeřpo rozehřenechalsportovně Honzu dojít s míčem až do brány – 2:7. Do konce zápasustihl soupeř skórovat ještě jednou – 2:8.

V zápase byl náš soupeř lepším týmem. Bylo znát, žejsme hráli po dlouhé době, kdy jsme kromě techniky postrádali také fyzickésíly, ty nám v druhém poločase došli. Pochvalu si zaslouží Martin, kterýměl v zápase hodně dobrých zákroků.