Hřiště Olympia

Sestava Novák Martin - Dědeček Dominik, Janko Pavel, Lukášek Miroslav - Janský Libor, Moravec David, Novák Lukáš

G Moravec David 2, Dědeček Dominik, Janko Pavel, Janský Libor, Lukášek Miroslav, Novák Lukáš

Diváci 1

Komentář: K dnešnímu zápasu jsme nastoupili se dvěma na střídání, ale z áčka nám vypomohl Liberec. Domácí nastoupili taktéž se dvěma na střídání.

Vstup do utkání se nám příliš nepovedl. Před vápnem prohrál souboj Pajas a největší hráč domácích poslal domácí do vedení - 1:0. O tři minuty později přihrál Liberec Liborovi, který střelou z velkého úhlu překvapil brankáře domácích - 1:1. V 10. minutě přihrál na soupeřově polovině David Liberci, který si míč připravil na střelu a prudkou ranou umístil míč k pravé tyči - 1:2. V 15. minutě přihrál David Pajasovi, který se moc nerozhlížel a poslal míč na bránu - 1:3. Tímto stavem skončila i první půle.

Vstup do druhé půle se nám již povedl lépe. Ve 30. minutě nalezl Míňa Davida u tyčky domácí branky a David zkušeně levou nohou uklízel do prázdné brány - 1:4. Domácí odpověděli akcí nejmladšího hráče, který svojí přihrávkou nalezl svého tátu a domácí snížili na - 2:4. My zareagovali akcí Liberce, který vybídl ke skórování kapitána mužstva Pokémona, který nabídkou nepohrdl - 2:5. Následoval akce, kdy si Míňa narazil míč s Davidem a svojí střelou vymetl všechny pavouky z domácí svatyně - 2:6. Pět minut před koncem poslal Pokémon Davida do protiútoku, který sám před brankářem domácích začal vymýšlet fotbalové finesy až mu to utnul hráč domácích, který mu míč ukopl, tak nešťastně, že si jej poslal do vlastní brány - 2:7.  V poslední minutě ještě domácí korigovali na konečných - 3:7.

V dalším utkání jsme získali zaslouženě další tři body, hlavně díky aktivní hře našich útočníků.