FC Blešno B - Penguins/Replacement 10 : 2

Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Radoň Luboš - Havelka Milan, Hůlka Ondřej, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Moravec David, Moravec Dominik, Novák Lukáš

G Voltr Jaroslav 3, Janský Libor 2, Moravec David 2, Havelka Milan, Moravec Dominik, Novák Lukáš

Diváci 6

Komentář: Na dnešní zápas se sešlo neskutečné množství hráčů a diváků i přes naprosto nevlídné počasí. My i díky výpomoci hráčů z áčka nastoupili se třemi hráči na střídání a hosté měli k dispozici ještě o hráče navíc.

Do utkání ze všech nejhůře vstoupil Pokémon, od kterého se všechny míč odrážely úplně do pryč. I přesto jsme šli nakonec do vedení my. Ve druhé minutě přihrál Milan do brejku Járovi, který míč umístil po zemi na zadní tyč - 1:0. Hosté do nás bušili, ale o další minutu později se po rychlém brejku a přihrávce Libora prosadil Milan - 2:0. Hosté ještě zvýšili úsilí a držení míče bylo jednoznačně na jejich straně. V 8. minutě jsme podnikli další protiútok a po pěkné akci našel Pokémon před prázdnou bránou Dominika, a ten navyšoval na - 3:0. Obraz hry se stále neměnil. A po další  ubráněné šanci hostí našel Luboš svým výhozem Libora, který nakonec postupoval sám na prázdnou bránu - 4:0. O minutu později přihrál Pokémon Járovi, jenž si navedl míč a střelou na přední tyč upravil na - 5:0. V 15. minutě nalezla skvostná přihrávka Pokémona Járu, který střelou pod víko dokončil hattrick - 6:0. Tři minuty před koncem poločasu vybídl Libor ke skórování Pokémona. Pokémon tuto nabídku využil a uzavřel poločasové skóre na - 7:0.

O poločase na hřišti tancoval Buld s koštětem, protože na hřišti byly louže z důvodu vytrvalého deště.

Do druhé půle jsme vstoupili jako vždy, když vedeme. Nechali jsme hrát soupeře a čekali jestli náhodou nevytvoří nějakou chybu. Ve třicáté minutě chyba přišla, ale vytvořili jsme jí my. Jára zbytečně přišel o míč a hosté připravili o čisté konto Luboše - 7:1. O dvě minuty později nalezl Luboš dlouhým výhozem Libora, ten si pohrál s obráncem a překvapil brankáře hostů střelou na přední tyč - 8:1. Poté se ještě jednou dostali ke slovu hosté - 8:2. Poté dvakrát netrefil prázdnou bránu David. Ve 40. minutě vyslal Libor Davida, který obešel brankáře a konečně potvrdil pověst nejlepšího střelce béčka - 9:2.Tři minuty před koncem Ondra vyslal opět Davida, ten vyhrál souboj se svým obráncem a zakulatil dnešní skóre na - 10:2. Na závěr mohl ještě navýšit rozdíl ve skóre Milan, ale při postupu na prázdnou bránu ho nešetrně zfauloval brankář hostů.

Za dnešní zápas si naší hráči zaslouží pochvalu. Poctivě bránili power-play soupeře, v tom vynikal především Milan a hlavně v první půli nemilosrdně zakončovali brejky. Po dlouhé době se v bráně objevil Luboš, který zachytal perfektně a ještě přihrál na dvě branky. Škoda jen zahozených šancí v druhé půli jinak by byl rozdíl ve skóre vyšší.