Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej - Kouba Zdeněk, Krejcar Jan, Mencl Michal, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 4, Kouba Zdeněk 3

ŽK

ČK

Diváci 0

Komentář: Do utkání s naším oblíbeným soupeřem. Jsme nastoupili pouze se dvěma na střídání a z áčka vypomohl Buld. Hosté dorazili dokonce se čtyřmi hráči na střídání, což se poslední dobou moc nevidí.

Do utkání jsme vstoupili aktivněji my, což nám docela uškodilo. Hráli jsme často na soupeřově polovině, ale nebyli jsme schopni efektivně zakončit a hosté díky tomu mohli vyrážet do nebezpečných brejků. V 6. minutě si však Zdenda pěkně narazil míč s Buldem a střelou do prázdné brány nás poslal do vedení - 1:0. O tři minuty později nalezl perfektním výhozem Martin Bulda a ten po zpracování míč opřel svojí střelu o zadní tyč - 2:0. V 15. minutě Martin opět rozehrál na Bulda, který převedl míč přes půl hřiště a svojí střelu z velkého úhlu tentokrát opřel o břevno hostující brány - 3:0. Pak jsme trochu polevili při bránění a Pokémon nahrál hostům na góla - 3:1. Pět minut před poločasem vyslal Pokémon krásnou přihrávkou do brejku Zdendu, který technickou střelou překonal brankáře hostů - 4:1. Dvě minuty před poločasem se Zdenda totálně vykašlal na bránění se slovy: "Kluci, utekl mi". A jeho hráč si pohrál s Martinem a do odkryté brány upravil na poločasových - 4:2.

Do druhé půle jsme vstoupili obdobně jako do té první. Bohužel se k naší smůle častěji dostával do zakončení Pokémon, který dnes neměl úplně optimální formu. Třikrát netrefil z metru prázdnou bránu. Tak se ke slovu dostali hosté, kteří snížili na - 4:3. Ve 30. minutě předvedl geniální myšlenku Stoupa, který ve chvíli, kdy hosté rozehrávali, se rozhodl střídat. Hosté roh rozehráli tragicky, přihráli do brejku Buldovi, který právě vstoupil na hřiště. Svojí střelu opět opřel o tyč a navýšil naše vedení na - 5:3. O dvě minuty později přihrál Zdenda Buldovi, ten si míč navedl na osu hřiště a prudkou střelou pod břevno vstřelil svojí čtvrtou branku - 6:3. Ve 35. minutě po Ondrově ruce u těla pískl rozhodčí hodně přísnou penaltu. Tu zkušený hráč hostů s přehledem proměnil. O chvíli později dostal Zdenda míčem do nadobíčka. Vteřinu se litoval a pak si všiml, že je prázdná brána. Zmocnil se míče a střelou z poloviny hřiště uzavřel na konečných - 7:3.