Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Voltr Jaroslav - Janko Pavel, Jech Stanislav, Lukášek Miroslav - Mencl Michal, Moravec David, Novák Lukáš

G Jech Stanislav 2, Lukášek Miroslav 2, Novák Lukáš

Diváci 4

Komentář: Do dalšího domácí zápasu jsme nastoupili bez Martina, kterého v bráně zastoupil Jára. Bez Ondrů a bez Zdendy. Naopak poprvé na Jaře se ukázal Pajas. Hosté odrazili se čtyřmi na střídání. Na zápas jsme se scházeli jak švábi na Pivo.

Do utkání jsme vstoupili příjemným šokem. Ještě než se Míňa stihl ustrojit, Pokémon narýsoval přihrávku do vápna a hráč hostů si jí srazil do brány - 1:0. Poté však šla úroveň zápasu dolů. Naši útočníci se předháněli  hlavně v tom, kdo bude dříve sedět na střídačce a na hřišti se nehýbali vůbec. Hosté byli rozhodně pohyblivější, ale vůbec se jim nedařilo. V 10. minutě Míňa vystihl rozehru hostů a utěšenou střelou ze střední vzdálenosti navýšil naše vedení na - 2:0. Ani to však nezlepšilo obraz naší hry. Díky lenosti našich útočníků jsme chvílemi hráli i se třemi obránci na hřišti. Ve 20. minutě jsme pěkně sehráli roh. Standa rozehrál na Járu, který mu míč nepovedenou střelou vrátil a Standa poté dvakrát trefil tyč a na potřetí dostal míč do brány - 3:0. Těsně před koncem první půle hosté krásným angličanem zaslouženě snížili na - 3:1.

Obraz hry se moc nezměnil ani v druhé půli. Naši hráči stále bez pohybu, ale takticky a na míči jsme na tom byli lépe. Ve 30. minutě dokonce Pokémon i vystřelil, ale vedle. Ve 35. minutě rozehrál Jára na Standu, který utekl po lajně úplně všem a krásnou střelou na zadní tyč navýšil naše vedení na - 4:1. O tři minuty později rozehrál David roh na Míňu, který míč se štěstím protlačil do brány - 5:1. Ve 45. minutě se zranil Míňa. Tímto mu přejeme brzké uzdravení a návrat na trávník. Ke konci utkání jsme přece jenom polevili a dovolili jsme hostům snížit na - 5:3.

Po nejméně běhavém výkonu v tomto roce jsme hlavně díky Járovi a jeho kvalitní rozehře získali nakonec i zaslouženě další tři body do tabulky.