Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Hladký Samuel, Novák Martin - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Voltr Jaroslav, Vícha Oldřich - Janský Libor, Jech Stanislav, Kouba Zdeněk, Moravec Dominik

G Kouba Zdeněk 3, Voltr Jaroslav 2, Krejcar Ondřej

Diváci 0

Komentář: Do zápasu s třetím týmem tabulky, který dorazil bez možnosti střídat, jsme vyslali dvě posily z áčka a také dvě nové tváře. V bráně začal Samuel Hladký a v obraně nastoupil Oldřich Vícha.

Do zápasu jsme však vstoupili hrozně během prvních osmi minut jsme naprosto hrozně přebírali hráče a hosté třikrát skórovali do prázdné brány - 0:3. Poté jsme se začali šance vytvářet i my, ale pokaždé jsme trefili brankáře hostů. Dále jsme hráli hrozně v obraně a navíc jsme začali kupit chyby i při zakládání útoku, tak hosté pohodlně vstřelili další tři branky - 0:6. Dvě minuty před koncem první půle Standa získal míč pro Zdendu, který přes celé hřiště trefil prázdnou bránu hostů - 1:6.

Do druhé půle jsme vstoupili mnohem lépe. Hned ve 27. minutě poslal Ondra Krejcar krásný centr na Járu, který si míč zpracoval, tak špatně, že ho odevzdal brankáři hostů, který si míč hodil do vlastní brány - 2:6. Poté hosté navýšili své vedení na - 3:7.Ve 35. minutě přihrál Dominik Zdendovi, který se prosadil po druhé v zápase - 3:6. V této chvíli jsme vystřídali brankáře a poslali jsme do brány Martina, který se uvedl třemi dobrými zákroky. Následoval krásná přihrávka Ondry Krejcar ze středu hřiště do strany na Járu, který míč procpal na přední tyč do brány - 4:7. Ve 45. minutě poslal krásnou přihrávkou Olda do brejku Zdendu, který prudkou střelou na zadní tyč dokončil svůj hattrick - 5:7. Hosté se začali strachovat o výsledek a vzali si time out. Po něm se jejich hra zlepšila a tři minuty před koncem utkání se prosadili po osmé - 5:8. V poslední minutě ještě Zdendův nástřel nasměroval do brány Ondra Krejcar - 6:8.

Po strašidelné první půli jsme se v druhém poločase konečně zvedli a začali střílet góly, ale ztrátu z první půle jsme již nedohnali.