Hřiště ZŠ Černožice

Sestava Voltr Jaroslav - Hůlka Ondřej, Janko Pavel - Krejcar Jan, Mencl Michal, Moravec David, Novák Lukáš

G Krejcar Jan 4, Novák Lukáš

Diváci 5

Komentář: Dnes jsme do Černožic dorazili opět s Járou v bráně a ještě s Buldem v útoku. Domácí měli také posily z áčka.

Dnes nám docela dlouho trvalo než jsme začali hrát svojí hru. Domácí byli lepším týmem, ale vstřelit branku pro ně byl neřešitelný problém. Zhruba od poloviny první půle jsme se dostávali do šancí i my. Buld však dvakrát netrefil bránu a třikrát trefil tyč. V 18. minutě dostal David míč na Bulda, který vymetl šibenici domácí brány - 0:1. Domácí pak měli obrovské šance ke srovnání stavu. Ty však neproměnili. Tak první půle skončila naším hubeným vedením.

Do druhé půle jsme vstoupili přece jenom lépe. Ve 28. minutě přihrál Buld před prázdnou bránu Pokémonovi, který nezaváhal - 0:2. Ve 32. minutě hráč domácí vymetl skrytou střelou šibenici naší brány - 1:2. O dvě minuty později narýsoval krásnou kolmici na Bulda Jára a Buld umístil míč po zemi na zadní tyč - 1:3. O dvě minuty později si Buld narazil míč na půlce s Pajasem a prudkou střelou na přední tyč dokončil hattrick - 1:4. Ve 40. minutě přihrál David Buldovi, který skrytou střelou na zadní tyč upravil na - 1:5. Poté nám šest útoků předvedly rumové víly, ale protože hamounily a nebyly schopné si přihrát, skóre se neměnilo. Pět minut před koncem utkání ztratil jednoduchý míč Pajas a domácí střelou přes půl hřiště do prázdné brány snížili na - 2:5. O dvě minuty později vyprášil Jára svojí střelou rukavice domácího brankáře, tak špatně, že míč se odrazil k jejich útočníkovi do běhu a ten snížil na - 3:5. Naší výhru mohl potvrdit David, ale z metru netrefil prázdnou bránu.

Povinné tři body jsme získali, ale doufejme, že se nám brzy vyprázdní marodka.