Hřiště SH Jaroměř Asvaj

Sestava Novák Martin - Dědeček Dominik, Hůlka Ondřej, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav - Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec David

G Janský Libor 2, Krejcar Jan

Diváci 3

Komentář: Do druhého utkání jsme vstoupili s jednou drobnou změnou Liberce jsme přesunuli do obrany a Járu naopak do útoku.

Do zápasu jsme vstoupili nad očekávání dobře. V 5. minutě vybojoval Libor míč, posunul jej Buldovi a ten nás střelou do prázdné brány poslal do vedení - 0:1. V desáté minutě domácí srovnali na - 1:1. Poté dvěma dalším dvěma brankami překlopili stav utkání na svoji stranu - 3:1. Mezitím mohl dnes výborně hrající Pokémon vstřelit hattrick, ale v jasných šancích bohužel selhal. V 15. minutě svým důrazným napadáním vybojoval snížení Libor - 3:2. Dvě minuty před koncem první půle jsme vybojovali a míč a Buld střelou přes celé hřiště trefil prázdnou bránu, ale rozhodčí si všimli dle jejich názoru faulu, tak se kopal přímý kop proti naší bráně. Ten domácí zužitkovali a stanovili poločasové skóre na - 4:2.

Vstup do druhé půle se nám moc nepovedl a rychle jsme prohrávali - 5:2. Odpověděli jsme nádhernou akcí z jednoho doteku po ose Liberec- Libor- Buld a do prázdné brány zakončující Libor - 5:3. Postupem času nám však docházeli fyzické síly a domácí nás stále více přehrávali a vstřelil nám další čtyři branky, poslední v posledních třech minutách - 9:3.

Po velmi dobré první půli, kdy jsme měli více šancí než domácí, jsme bohužel v té druhé fyzicky odešli a schytali jsme další debakl. I tak oba Nováci podali velmi kvalitní výkon a Liberec nám hodně pomohl v obranných řadách.