Sestava Novák Martin - Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Hůlka Ondřej, Janský Libor, Krejcar Jan

G Dědeček Dominik, Jech Stanislav

ŽK

ČK

Diváci 5

Komentář: Do druhého dnešního utkání jsme sice vstoupili s vítězstvím v zádech, ale proti lídrovi a s nevelkým sebevědomím.

Vstup do zápasu všechny přesvědčil o opaku. do zápasu jsem vstoupili hodně aktivně a první dvě jasné šance jsme si vytvořili my, leč jsme jako již tradičně vyhořeli v zakončení. Tak nám hosté udeřili lekci z efektivity a hned jejich první střela skončila v naší síti - 0:1. I dále jsme působili aktivnějším dojmem, avšak nám to bylo k ničemu. Tak hosté udeřili po druhé  - 0:2. Poté již přece jenom hosté začali přebírat aktivitu. V 15. minutě však Liberec využil špatné rozehry hostů a střelou přes půl hřiště trefil prázdnou bránu a snížil na - 1:2. Pak jsme si ještě vytvořili dvě velké šance ke srovnání stavu ty jsme však neproměnili. Tyč není gól se dalo říci i Kubovy šance. Tak jsme první půli prohráli o gól.

I v druhé půli jsme pokračovali v aktivním pojetí hry. Hosté to čím dál častěji řešili fauly, ty bohužel neřešil rozhodčí. Bohužel jsme v druhé v poměrně rychle sledu předvedli třikrát identickou chybu při bránění hry hostů bez brankáře a hosté navýšili své vedení na - 1:5. 5 minut před koncem zápasu se nepovedla rozehra Martina na Bulda a hosté zvýšili po zisku míče na - 1:6. Poté však Jára přihrál Standovi, který střelou přes celé hřiště snížil na - 2:6. Poté jsme hosty zatlačili, ti v rychlém sledu předvedli tři fauly. Rozhodčí k našemu údivu nezapočítal ani jeden. Mistrovský kousek si však pan rozhodčí společně s hosty připravili na poslední minutu. Byl faulován Buld. Hosté se postavili metr před míč, aby nám znemožnili rozehru. Po našem upozornění se hosté tak dlouho a neochotně posouvali až přišel závěrečný hvizd rozhodčího, který nám neumožnil ani rozehrání přímého kopu z výhodné pozice.

I přes jeden z nejlepších výkonů v sezóně jsme odešli z utkání zaslouženě poraženě, futsal se přece jenom hraje na góly. Pachuť z tohoto utkání je však velká díky velké benevolenci muže v černém. Martin opět vytáhl pár excelentních zákroků.