Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Jech Stanislav, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec David

G Krejcar Jan 2, Dědeček Dominik

ŽK

ČK

Diváci 3

Komentář: Do zřejmě posledního utkání první poloviny soutěže jsme šli se špatným herním pocitem z prvního utkání.

Do zápasu jsme, ale kupodivu vstoupili výborně. Prvních deset minut jsme byli lepším týmem a předváděli jsme i pěkný futsal. Dlouho se nám však nedařilo překonat výborného brankáře Dobrušky. Až v 11. minutě narýsoval Buld přihrávku krásně mezi nohama bránícího hráče přes celou šířku hřiště a Liberec uklízel do prázdné brány - 0:1. O čtyři minuty později se domácím povedlo srovnat stav utkání na - 1:1. Hned z rozehry však Liberce poslal Bulda krásnou přihrávkou mezi beky do šance a Buld nám střelou bodlem vrátil vedení - 1:2. O dvě minuty později však Dobruška vyrovnala na poločasových - 2:2

Obraz hry se ve druhé půli hodně vyrovnal. Dobrušku stále držel jejich výtečný brankář a nám postupně docházeli síly. Tak se domácí ve 28. minutě poprvé v utkání dostali do vedení - 3:2. Ve 33. minutě jsme špatně pokryli power-play domácích a po nástřelu před bránu se osamocený hráč domácích prosadil patou - 4:2. O dvě minuty později si Standa při rohu nepokryl svého hráče a domácí navýšil na - 5:2. Dvě minuty před koncem předvedl jeden ze svých nejlepších výhozů Martin, Buld míč udržel a po narážečce s Libercem skóroval do prázdné brány - 5:3. Více se nám v tomto utkání nepovedlo.

První půl sezónu jsme zakončili slušným výkonem, jen škoda, že nám kvůli mnoha zápasům o tomto víkendu v závěru došly síly.