Sestava Novák Martin - Hůlka Ondřej, Voltr Jaroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec David, Novák Lukáš

G

ŽK

ČK

Diváci 4

Komentář: Do prvního utkání nového roku jsme nastoupili takřka bez stabilních obránců. Tak jsme poprvé v sezóně povolali Pokémona a nastoupili jsme se třemi na střídání. Hosté nastoupili také se třemi na střídání.

Do utkání jsme vstoupili poměrně aktivně. Již ve druhé minutě postupoval LIbor z půlky hřiště sám na brankáře, ale bohužel neproměnil. Ve čtvrté minutě měl dobrou šanci po přihrávce od Davida Buld, ale také neproměnil. V šesté minutě využili hosté svojí silné hry s vysunutým brankářem a přes levou stranu nás vykombinovali až do prázdné brány - 0:1. O čtyři minuty později předvedli hosté takřka identickou akci a bylo to - 0:2. I přesto se hrál poměrně vyrovnaný futsal, ale je fakt, že se Martin musel hodně snažit držet hratelný výsledek. V poslední minutě hosté zahrávali roh přímo na Davida, který efektivně z otočky zakončil, avšak bohužel do naší brány - 0:3. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Do druhé půle jsme opět vstoupili nadějně. Ve 25. minutě Buld přeloboval brankáře hostů, ale trefil pouze břevno. Hned z protiútoku jsme inkasovali po čtvrté - 0:4 . V průběhu druhé půle jsme si vytvořili více šancí než v první, ale přetavit naše šance v branky byl dnes nepřekonatelný problém. Dvě minuty před koncem hosté uzavřeli konečné skóre na - 0:5.

I když výsledek je o něco horší než v posledním vzájemném utkání, předvedená hra v našem podání byla lepší než posledně. Obrovskou pocvhalu za kvalitní výkon zaslouží Martin.