Hřiště ZŠ Sever

Sestava Jech Stanislav - Janský Libor, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Krejcar Tomáš, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav

G Dědeček Dominik 3, Lukášek Miroslav 3, Krejcar Jan 2, Janský Libor, Krejcar Tomáš

Diváci 10

Komentář: V dnešním utkání nám v bráně vypomohl Standa a v obraně Libor z béčka. Domácí nastoupili v jejich nejlepší sestavě se 4 hráči na střídání.

Do utkání jsme vstoupili lépe. Ve 2. minutě Buld přihrál Liberci, který nás poslal do vedení - 0:1. Bohužel o necelé o dvě minuty později jsme předvedli sérii chyb, která vedla k vyrovnávací brance - 1:1. My dopověděli akcí, kdy Tomek nabil Míňovi a ten nám prudkou střelou o břevno vrátil vedení - 1:2. O chvíli později šel Liga s Libercem sami na bránu a po nepovedeném zakončení Ligy dorážel do odkryté brány Liberec - 1:3.  V 16. minutě přihrál Liberec na vápno osamocenému Buldovi, který z otočky upravil na - 1:4. V předposlední minutě první půle se po krásném pasu Bulda prosadil střelou na zadní tyč Tomek - 1:5

I do druhé půle jsme vstoupili dobře. Ve 23. minutě vybídl Liberec k rychlejšímu pohybu Míňu, jehož střela skončila u zadní tyče domácí brány - 1:6. O chvíli později pomohl Jára svojí přihrávkou Libercovi dokončit první hattrick tohoto zápasu - 1:7. Ve 28. minutě vyslal Libor do brejku Bulda, který střelou na přední tyč upravil na - 1:8. Následovala naše nejslabší pasáž utkání. Standovi se nedařily rozehry a domácí toho dvakrát využili - 3:8. Po třetí brance domácích jsme však rychle zareagovali. Míňa poslal do brejku Libora, jehož zakončení bylo přesné - 3:9. Konečnou podobu výsledku dal nejstarší hráč našeho týmu Míňa. Ten poslal míč lobem přes polovinu hřiště do prázdné domácí brány - 3:10.

Konečně jsme podali téměř konstantní po celou dobu utkání a přišlo zcela zasloužené vysoké vítězství. Jen škoda, že jsme Standovi neumožnili vychytat nulu.