logo

Historie

Obsah

Počátky klubu

2011/2012

2012/2013

2013/2014

2014/2015

2015/2016

2016/2017

2017/2018

2018/2019

2019/2020

2020/2021

2021/2022

Fakta

Legendy

Počátky klubu   Zpět na obsah

Klub byl založen 27.7.2011 ve sportovním klubu v Blešně za příslibu 10 hráčů. Postupem času se informace o založení týmu rozkřikly po celé obci a již v říjnu 2011 bylo na soupisce týmu 17 hráčů. Na úvodní schůzi byl historicky prvním trenérem zvolen Vít Novák. Později k sobě získal dva asistenty, a to Radovana Kůrku a Pavla Nováka. Funkci manažera týmu vykonával Jan Krejcar a prvním kapitánem týmu byl zvolen Tomáš Krejcar. Historicky první zápas tým FC Blešno sehrál 12.9.2011 v Černožicích s týmem Cosmos Sendražice.

2011/2012  Zpět na obsah

Podzimní část sezóny 2011 ve 2.D třídě se nám nebývale podařila, kdy jsme si poradili se všemi soupeři až na poslední utkání podzimu, ve kterém jsme na domácím hřišti prohráli 0:2. Ani to však nezabránilo tomu, abychom s tří-bodovým náskokem obsadili 1. příčku.

Během zimní přestávky jsme do týmu angažovali Ondřeje Krejcara, který se stal velmi platným členem týmu. Rok 2012 jsme začali zimním halovým turnajem v Třebechovicích. V solidní konkurenci jsme nakonec získali 1. místo. Další týden následovalo soustředění ve Sněžném v Orlických horách. V zimní přestávce se také odehrála změna na pozici asistenta trenéra, kdy se funkce vzdal Radovan Kůrka a na jeho místo nastoupila Pavla Hříbalová. Jediným negativem bylo, že se při jednom z tréninků zranil Jakub Moravec, a byl tak vyřazen téměř na celou jarní část sezóny.

Jarní část sezóny jsme začali opět výsledkově dobře, ale herně to nebylo ono. To se projevilo nejprve remízou s Legií Jaroměř, která sice nic neznamenala, ale naznačovala herní výkyv v týmu. Následovalo vítězství s Černým Baletem. Poté však přišlo velké varování, a to v podobě překvapivé prohry s Veselou Šatnou. Před posledními dvěma zápasy jsme ale stále měli vše ve svých rukách, ale nevyužili jsme toho. Nejprve jsme prohráli s RMT Argentinos Všestary, kteří nakonec skončili první a poté jsme jasně prohráli s Lejšovkou, a tím pádem jsme skončili na třetím místě. I to však nakonec znamenalo postup do 1.A třídy. Popis jednotlivých utkání sezóny 2011/2012 je k nahlédnutí zde.

2012/2013  Zpět na obsah

V rámci letní přípravy jsme se zúčastnili několika turnajů. V červnu to byl nejprve Dream Cup v Hoříněvsi (8. místo - vypadli jsme s Lejšovkou) a poté turnaj v Libranticích (1. místo). V červenci turnaj v Ledcích (3. místo) a poté Hoko Cup v Malých Výklekách, kde jsme vypadli ve čtvrtfinále. V srpnu jsme pořádali turnaj v Blešně, kde jsme obsadili 1. a 2. místo. Během letní přestávky se po vášnivých debatách rozhodlo, že se založí B mužstvo. Trenérem A-týmu se stal Jan Krejcar a trenérem B-týmu se stal Vít Novák. Za béčko měli hrát hráči, kteří v první sezóny příliš nechodili a také ti, kteří nebyli herně tolik vytíženi. Navíc se k týmu přidali David Mazan z Hradce Králové, Přemysl Pistora a Zdeněk Holler, oba z Třebechovic pod Orebem.

Podzim 2012 byl v podání hráčů áčka velmi milým překvapením. Tým se velmi zvedl hlavně v obranné fázi, což znamenalo, že během podzimu pouze dvakrát prohrál. První prohra přišla v 6. kole s týmem Spartak HK (1:3), což bylo hlavně zapříčiněno tím, že jsme zápas poprvé v historii odehráli bez střídání. Druhá prohra přišla ve 13. kole s RMT Argentinos, když jsme si neuhlídali poločasové vedení 3:0 a nakonec jsme prohráli 5:6. Za zmínku stojí ještě 3. kolo, kdy jsme poměrně jasně porazili Repro B, ale přišli jsme o dva hráče. Dominik Moravec se zranil, a podzim tak pro něj skončil, a Ondřej Krejcar z důvodu pracovních povinností také do konce podzimu neodehrál již ani jeden zápas. Přesto všechno obsadil A-tým po podzimní části 1. místo v 1.A třídě. Áčko nastupovalo nejčastěji se dvěma hráči na střídačce.

B-tým svoji první sezónu v malé kopané začal ve 2.D třídě třemi shodnými porážkami 2:4. Svoji bilanci si zlepšil až v 5. kole, kdy přišla první historická výhra béčka s týmem FC Kojot B v poměru 8:1. Na další body čekal B-tým až do posledního kola, kdy po divoké přestřelce zdolal tým SK Berka C 11:10. Tento zisk znamenal, že po podzimní části tým obsadil předposlední 10. příčku. Béčko nastupovalo nejčastěji se čtyřmi hráči na střídačce.

Zimní přípravu jsme opět absolvovali v třebechovické tělocvičně. Nutno říci, že úroveň tréninků se oproti minulému roku zvedla a navíc na tréninky chodilo průměrně 11 hráčů. Prvním turnajem v rámci zimní přípravy byl Rimpex Cup 2013. Na tento turnaj jsme poprvé v historii nasadili tři týmy a nakonec jsme obsadili 2., 4. a 7. místo. V lednu nás ještě čekalo soustředění ve Sněžném, kterého se bohužel zúčastnilo méně hráčů než rok předchozí. V březnu následoval Zeppelin Cup 2013, kde jsme obsadili slušné třetí místo. Během zimní přestávky se navíc k béčku připojil Tomáš Hochman a Pavel Janko.

Jarní část sezóny áčko projelo jak nůž máslem a po celkové bilanci 12 výher, 2 remíz a 1 prohry v jarní části suverénním způsobem postoupilo do Okresního přeboru. Obsadili jsme tedy první místo s náskokem 14 bodů na druhý tým v tabulce. Navíc jsme potvrdili obrovské zlepšení v obranné fázi, což se projevilo i na faktu, že jsme obdrželi nejméně branek ze všech týmů. Popis jednotlivých utkání této famózní sezóny je k dispozici zde.

Béčko začalo jarní část nečekaným vítězstvím. Poté však v průběhu jara podávalo střídavě dobré a špatné výsledky. Ty dobré hráči sbírali především na domácím hřišti, když v jarní části zde prohráli pouze jednou. Nakonec béčko ve své premiérové sezóně získalo velmi pěkné 6. místo. V jarní části se nakonec tým propracoval i ke kladnému skóre. Popis zápasů benga z této sezóny je k dispozici zde.

2013/2014  Zpět na obsah

Přípravu na sezónu 2013/2014 jsme začali s nadšením, když jsme obsadili 2. místo na turnaji v Libranticích. Poté jsme si odvezli spoustu krásných zážitků a krásné 5. místo v nabité konkurenci z turnaje v Dohalicích. Následoval výsledkově nejhorší turnaj ze všech ve Svobodných Dvorech a nakonec jsme uspořádali vlastní turnaj Crystal Cup, kde jsme výsledkově také zrovna neoslnili.

Do nové sezóny jsme vstoupili se dvěma změnami. Tou první byl přechod na nové webové stránky a druhou změna manažera B-týmu, kterým se stal Ondřej Hůlka.

Áčko hned první zápas v Okresním přeboru vyhrálo v poklidu 14:9, ale díky zranění z velkého fotbalu jsme přišli o Kubu Krejcara. Hned v druhém utkání přišla první ztráta bodů za domácí remízu 1:1. A protože po třetím zápase jsme přišli i o Tomáše Krejcara, čímž se áčku kompletně rozpadl útok, tak ve čtvrtém zápase přišla první prohra. Poté se však vrátil do sestavy Kuba Krejcar a zvítězili jsme čtyřikrát po sobě, a vypadalo to tak, že to již bude dobré. V dalších třech zápasech však přišly samé prohry a navíc onemocněl Honza Krejcar. Áčko se tak do konce podzimní části radovalo už jen z jedné výhry.

Béčko začalo svoji druhou sezónu velmi dobře, když hned v prvním zápase vstřelilo 10 branek, a připsalo si tak první výhru. Následovala však nečekaná prohra s jedním z nejhorších celků soutěže. Tak se to s béčkem neslo po celý zbytek podzimu. I přes nevyrovnané výkony získalo béčko velmi slušných 23 bodů, což byla zatím nejlepší půlsezóna v kratičké historii béčka. Tento zisk jim přisoudil pěkné sedmé místo v patnáctičlenné tabulce. Lví podíl na těchto výsledcích měl především zápas od zápasu lepšící se David v bráně.

Zimní přípravu jsme již tradičně absolvovali v třebechovické tělocvičně. Tréninky byly zaměřeny především na zakončení, ale po angažovanosti trenéra béčka se hrál hlavně fotbálek. Přípravu jsme si zpestřili účastí na neoficiálním mistrovství republiky a na turnaji ve Voděradech. Na obou turnajích jsme podali velmi dobré výkony. Nový rok jsme začali soustředěním ve Sněžném, kde nás bohužel poprvé nečekal sníh, avšak i přesto jsme kvalitně potrénovali. Navíc se k nám připojili Luboš Radoň a Šimon Jonáš z Blešna a Standa Jech z Nepasic, který se stal naším nejmladším hráčem.

Áčko se většinu jara muselo obejít bez Tomáše Krejcara a po čtvrtém zápase se zranil i Honza Krejcar. Jarní část jsme zahájili dvěma výhrama. Poté však přišla prohra s Flamengem. Nakonec áčko navázalo na nevýrazný podzim a skončilo sedmé v šestnáctičlenné tabulce. Průběh jednotlivých utkání zde.

Béčko na jaře z prvních šesti zápasů čtyřikrát vyhrálo a dvakrát prohrálo a s jeho ambicemi to vypadalo velmi dobře. Bohužel se lehce zhoršila docházka, což se negativně projevilo na výsledcích a tým získal ve zbývajících utkáních jediný bod za remízu v posledním kole. Nakonec béčko skončilo na 9. místě. Průběh sezóny zde.

2014/2015  Zpět na obsah

Přípravu na další sezonu jsme tradičně zahájili na turnaji v Libranticích, kde jsme se do turnaje přihlásili dva týmy. Áčko obsadilo 1. místo a béčko po vyrovnaných soubojích se všemi soupeři se umístilo předposlední. Poté přišel zřejmě náš největší úspěch v dosavadní historii klubu. V Dobrušce v konkurenci 60 týmů z celé republiky jsme se probojovali mezi nejlepších 8 týmů, kde naší pouť ukončil druholigový futsalový tým AC Gamaspol Jeseník. Na konci letní přípravy jsme opět uspořádali turnaj v Blešně a áčko ho vyhrálo a získalo tzv. hattrick(První místa ze tří nejprestižnějších turnajů, kterých se FC Blešno zúčastňuje.) Béčku se bohužel moc nedařilo a skončilo poslední.

Po velmi úspěšné přípravě vstoupilo áčko do podzimní části sezóny s velkými očekáváními.K prvnímu utkání jsme nastoupili v téměř nejsilnější sestavě, pouze v bráně zaskakoval Přéma, ale vzhledem k jeho kvalitám to nebylo oslabení týmu. I tak áčko v prvním zápase schytalo pořádnou facku v podobě prohry 4:8. Poté se však áčko herně i výsledkově zvedlo a po pátém kole figurovalo na 2. místě, o které se v dalším kole utkalo s Vlčáky a neuspělo 6:9. Do konce podzimní části však áčko ztratilo body již jen jednou prohra 5:7 s týmem Fugas/Flamengo "C". To znamenalo, že áčko po podzimu vedlo okresní přebor s náskokem pěti bodů.

Béčko začalo svojí druhou sezonu v 2B. třídě úspěšně a historicky. V prvním kole kontumačně zvítězilo a ve druhém doma také získalo tři body a také historicky první červenou, kterou obdržel Ondřej Hůlka. Hned následující den si béčko připsalo další historický zápis, když se sešli pouze ve třech a do Smidar ani neodcestovalo. K týmu se však poté připojil
Dominik Dědeček, což pozvedlo úroveň béčka o něco výše, ale i tak to nakonec béčku nestačilo na lepší než šesté místo, což zhruba celkově odpovídalo kvalitě a přístupu hráčů v béčku.

Během zimní přípravy opět probíhali tréninky v hale někteří z nás chodili dokonce dvakrát týdně do haly. Absolvovali jsme opět mistrovství republiky ve futsale, ale tentokrát jsme naprosto vyhořeli. Historickým milníkem bylo uspořádání prvního vlastního halového turnaje, kterého se zúčastnilo 8 týmů, my jsme obsadili 4. a 7. místo, ale hodně hráčů nám chybělo. Jinak se celkově turnaj povedl. Poprvé v historii jsme také vyrazili do jiné lokality na zimní soustředění do Sedloňova, bohužel za velmi slabé účasti 6 hráčů. Celkově však zimní příprava byla velmi vydatná.

Áčko do jarních odvet nemohlo počítat s Vojtou, který ukončil kariéru a navíc se áčku začátek jara vůbec nepovedl. V prvním takticky vedeném zápase podlehlo FC Blasters 3:5, ve druhém utkání díky nedodržení životosprávy některých hráčů doma podlehlo 0:5 týmu Black Stars. Pak přišla výhra a prohra a dokonce sezóny áčko prohrálo již pouze jedno utkání a to s Flamengem naprosto ostudně 1:8 doma, i přesto áčko nakonec získalo 1.místo v okrese, což znamenalo historický postup do kraje.Průběh jednotlivých utkání zde

Béčko do jarních odvet posílila první zahraniční a dívčí posila v historii klubu Silvia Kunáková ze Slovenska. Béčko začínalo nejlépe jak mohlo proti oblíbené Ledvince opět zvítězilo. Následovala další výhra a vše vypadalo dobře, bohužel opak byl pravdou. Do konce sezóny béčko dvakrát remizovalo jednou zvítězilo a zbytek zápasů prohrálo, což mu nakonec stačilo na konečné 8. místo, ale na postupovou pozici mu scházelo 8 bodů, což není tak moc.Průběh sezóny zde.

2015/2016  Zpět na obsah

Již pátou letní přípravu jsme opět podpořili několika letními turnaji. Nejvíce se nám rozhodně povedl turnaj v Libranticích, kde béčko získalo titul a áčko skončilo druhé. Velmi povedený byl také turnaj ve Skalici, kde náš tým skončil druhý. Turnaje v Ledcích, Dohalicích, Českém Meziříčí a Blešně se nám již tolik výsledkově nepovedli. Novinkou této přípravy také bylo, že jsme trénovali celé léto.

Áčko do své historicky první sezóny v krajském přeboru nevstoupilo příliš dobře a pop prvních dvou kolech a prohrách 4:8 a 1:7 se krčilo na posledním místě tabulky. Poté se však áčko herně a výsledkově zvedlo, což vyvrcholilo výhrou nad Hesprem B v poměru 15:4, kde Honza Krejcar vstřelil 10 branek. V dalším zápase se nám však zranil Kuba Krejcar, což bylo znát hlavně v zápase s lídrem tabulky Flamengem B, kde nebyl k dispozici ani Michael Kotland a tak áčko podlehlo 2:9. Áčko i tak po podzimu obsadilo velmi pěkné 8. místo.

Béčko do nové sezóny vstoupilo s jedinou posilou a tou byl Jaroslav Voltr z Bělče. Podzimní část sezóny béčka hodně ovlivnily kontumační výhry, které béčko nasbíralo, byly nakonec tři. I tak béčko hodně pozitivně překvapilo svými výsledky. První ztráta bodů se zrodila až v sedmém kole, ale ta stála za to. Béčko podlehlo lídrovi soutěže v poměru 3:14. Béčko si připsalo i rekordní výhru 15:1.Do konce podzimu ztratilo béčko body ještě jednou a to po hodně špatném výkonu, když doma podlehlo Atleticu Smidary 3:10. Další ztrátu bodů již béčko nepřipustilo, a protože právě Atleticu bylo po skončení podzimní části odebráno 9 bodů, přezimovalo béčko na skvělém druhém místě s náskokem pěti bodů na třetí tým tabulky 1.FK Újezd.

Zimní příprava probíhala opět v Třebechovické tělocvičně, kde se konaly tréninky 1xtýdně ve středu, docházka v roce 2015 byla spíše podprůměrná, naštěstí od konce ledna se docházka hráčů dostala na velmi slušnou úroveň. Během zimní přípravy jsme se zúčastnili pouze jednoho turnaje, který jsme i sami pořádali, po výsledkové stránce se nám turnaj moc nepovedl, ale po organizační dopadl velmi dobře.

Áčko do jarních odvet vstoupilo poměrně slušně, nejvýraznější výhry byly doma proti Vlčákům a v Černožicích proti Huricanům, které jsme deklasovali 9:0. Nejhorší prohry přišli proti Trencampe 1:9, ale za nejhorší výsledek byla považována domácí prohra s Ledvinkou 2:7. Nakonec se i přes zranění našeho nejlepšího střelce Honzy podařilo obsadit krásné 8. místo. Průběh sezony zde.

Béčku se vstup do jara příliš nepovedl a hned v prvním zápase přišla třetí prohra. Poté se naštěstí výsledkově zvedlo a i přes nečekané bodové ztráty s Újezdem a Ledvinkou C dosáhlo na konečné druhé místo v tabulce a tím dosáhlo historického postupu do 1A. třídy. Nejvýraznější výhra přišla doma s týmem Camelotu 13:1. Průběh veleúspěšný sezony zde.

2016/2017  Zpět na obsah

Před vstupem do šesté sezóny jsme důstojně oslavili naše pětileté výročí. Letní přípravu jsme letos měli hodně odlehčenou zúčastnili jsme se pouze turnajů v Libranticích a Blešně, kde jsme shodně obsadili třetí místa. Bohužel si pauzu od fotbalu dala opora béčka Zdenda Holler a nedobrovolnou pauzu Honza Krejcar. Naopak nám do klubu přibyly nové mladé blešenské naděje Lukáš Novák a Marek Novotný.

Áčku se vstup do druhé sezóny mezi smetánkou malé kopané v Hradci poměrně povedl a chvíli dokonce okupovalo pátou pozici. Pak však přišel nejhorší výsledek podzimu i v historii áčka, když v hodně nekompletní sestavě utrpělo prohru 0:10 s Flamengem B. Tento propadák však napravila kontumační výhra s lídrem soutěže a cenná výhra s kvalitními Vlčáky, poslední tři zápasy se však áčku výsledkově vůbec nepovedli. I přesto áčko nakonec obsadilo po podzimu pěkné osmé místo.

Béčku se vstup do nové sezóny poměrně povedl. Až do poloviny října předvádělo béčko solidní výkony, bohužel se jim nedařilo přetavit tyto výkony v body. Ke konci podzimu došly béčku hlavně psychické síly a v posledních třech utkáních naprosto herně i výsledkově propadlo, což znamenalo pád na poslední 16. místo. Jedinou výhru béčko získalo kontumačně, nejlepším výkonem bylo hned první utkání proti Profi Advisors, které skončilo remízou 4:4 a nejhorší utkání bylo to poslední, které skončilo prohrou s Cannibals 3:12.

Zimní příprava tradičně probíhala tréninky v Třebechovicích v hale. Opět jsme uspořádali turnaj, kde jsme se ani letos neprobojovali na stupně vítězů, ale výkony obou týmů nebyly špatné. Soustředění ve Sněžném bylo letos díky počasí zaměřeno hlavně na taktickou přípravu a temabuilding.

Áčko do jarních odvet vstoupilo dosti rozpačitě. Střídalo horší výsledky s průměrnými, což vyvrcholilo pádem až na 12. místo průběžné tabulky. Po nejhorším jarním výsledku s Gigantes prohra 0:7. Poté se to však otočilo a třemi výhrami v řadě jsme se dostali opět do středu tabulky. Hlavně poslední výhra proti BFC Orel 5:4 gólem z poslední minuty nás hodně potěšila. Navíc jsme měli možnost v případě výhry v posledním zápase obsadit 6. místo. Growlu jsme však těsně podlehli 5:4 a skončili jsme sedmí, což je i tak zlepšení loňského výsledku. Průběh sezony zde.

Béčko hned v druhém jarním zápase získalo svoji první výhru v sezóně, ale pak se dlouho nedařilo. Až po dubnové schůzi a změně kapitána, kterým se stal Pokémon, se vše k dobrému otočilo. 5 výher v řadě, kde především výhra nad 4. týmem tabulky Repro HK B 6:4 hodně potěšila. Pak se to v červnu trochu pokazilo, ale již to nic nezměnilo na tom, že béčko splnilo předsezónní cíl a zachránilo se. Průběh strastiplné sezóny zde.

2017/2018  Zpět na obsah

Před začátkem sedmé sezóny jsme se opět zúčastnili pár turnajů a hlavně jsem poprvé v historii uspořádali Triatlon Sprint Blešno, který se k našemu milému překvapení těšil velké divácké podpoře. Před sezónou jsme opět posilovali do klubu k nám přibyli mladé pušky Moravec David a Sunkovský René a velezkušená posila z rozpadnutého Rimpexu Lukášek Miroslav. Navíc se na trávníky definitivně vrátil Honza Krejcar, ale naopak půlroční pauzu si dal Krejcar Kuba.

Áčko do této sezóny vstoupilo velmi dobře a poprvé v historii se během podzimu dokonce dvakrát ocitlo na prvním místě krajského přeboru. Pak však tyto pozice vyklidilo a vrátilo se zpět do středu tabulky i díky potupné domácí prohře s BFK Orel HK 3:5 a selhání v přímém souboji o čtvrté místo tabulky s Vlčáky prohra 3:4. Obsadilo po podzimu pěkné páté místo.

Béčko během podzimní části střídalo lepší zápasy s těmi horšími. Hlavním úkolem bylo pořádně zapracovat mladé hráče, což se povedlo. I tak jsme ale s umístěním nebyli moc spokojeni 9. místo to jen díky lepšímu skóre, znamenalo, že se béčko pohybovalo po podzimu jen těsně nad čárou ponoru.

Během zimní přípravy probíhaly tréninky v tělocvičně, na kterých byl letos velmi dobrá účast. Na turnaji se opět žádný z našich týmu neprobojoval do bojů o poháry, a tak áčko vzalo za vděk, alespoň pátým místem. Letos jsme na soustředění poprvé vyrazili do Rokytnice za rekordní účasti 16 hráčů, tak jsme k tréninku využili i místní sportovní halu. Během zimy jsme navíc objednali nové zelené dresy, které jsme si mohli pořídit díky finanční výpomoci nejmenovaného sponzora.

Áčku se vstup do jarních odvet vůbec nepovedl a jen díky kontumacím se drželo na středu tabulky. V květnu sice přišlo zlepšení a hlavně remíza s Flamengem HK B 1:1 nás hodně potěšila, poté se nám však zranil Honza do konce sezóny a následné zápasy stály za starou bačkoru. Opět nás zachránily kontumace a jen díky nim jsme nakonec skončily na šestém místě se ziskem padesáti bodů, což je nejlepší výsledek v historii.Podrobnosti jednotlivým utkání z této sezóny zde.

Béčko do jarních odvet vstoupilo posíleno o Martina Sháněla. A odvety se našemu béčku velmi povedly. Na jaře odešlo béčko pouze dvakrát poraženo a dvakrát remizovalo a zbytek utkání vyhrálo. Hodně potěšila poslední výhra nad dosud neporaženým lídrem tabulky Rasošky 10:1 a také vítězství na Votroky z UHK 11:1. Nejhorším výsledkem byla prohra s průměrným RSC 11:3.
I tak nakonec béčko obsadilo výborné čtvrté místo.Podrobnosti z této úspěšné sezóny zde.

2018/2019  Zpět na obsah

Letní přípravu jsme si opět zpestřili turnaji, přičemž z Librantic jsme si dovezli pohár za vítězství. Opět jsme si přípravu zpestřili naším triatlonem, letos však místo plavání v řece bylo spíše brodění. Navíc se do našeho klubu zapojila další akvizice z Bělče a to Libor Janský z Bělče.

Áčko do sezóny nevstoupilo vůbec dobře, a to i díky absenci našich brankářů. Z prvních 8 kol získalo pouhých 7 bodů. V druhé polovině podzimu se áčko výsledkově zvedlo. Za zmínku stojí výhra 14:0 nad Jokeritem. Nakonec se áčko dotáhlo po podzimu na velmi pěkné 6. místo.

Béčko opět střídalo lepší výsledky s těmi horšími. Vítězství naší rezervy byla většinou velmi vysoká a naopak prohry byly v přijatelné výši vyjma prohry s lídrem tabulky FC Kojot 0:8. Jinak se konečně v béčku střelecky probudil Zdenda Kouba, který vstřelil během podzimu 19 branek.

Zimní příprava probíhala opět v Třebechovicích v tělocvičně, ale poslední dva tréninky jsme museli bohužel odvolat kvůli malému zájmu hráčů o trénink. Na našem turnaji skončilo áčko až čtvrté, což bylo vzhledem k předváděné hře zklamání. Hlavní změnou však bylo přihlášení do futsalové soutěže. Letos pro nás bylo hlavně o získávání zkušeností a konečné 7. místo z 8 týmů není úplná tragédie a hlavně remíza s vítězem soutěže je pro nás velmi cenná. Průběh naší první futsalové sezóny je zde.

Během zimní přípravy jsme jako již tradičně uspořádali náš turnaj, ve kterém bylo 4. místo našeho áčka zklamáním.

Áčko do jarních odvet vstoupilo poněkud rozpačitě, když po dvou výhrách přišli dvě prohry, ale poté se naše áčko rozjelo k neuvěřitelným výkonům a až do konce sezóny neztratilo ani bod. Během této krasojízdy jsme nejprve porazili dnes již legendární Flamengo HK B poprvé v historii 3:2 a jako třešničku na dortu jsme porazili i konečného vítěze soutěže Gigantes 5:4. Za tyto výsledky jsme byli oceněni krásným třetím místem a poprvé v historii jsme skončili na "bedně" v této elitní královéhradecké soutěži. Průběh této famózní sezóny zde.

Béčko do jarních odvet vstoupilo nelichotivou porážkou 2:7. Poté se však výsledkově zvedlo a výsledkem bylo celkové 5. místo v tabulce, které i přes to znamenalo postup do vyšší soutěže. Navíc se k týmů během jara připojil nejmladší z klanu Nováků, čímž rozšířil naše řady o dalšího Blešěňáka. V posledním utkání nám vypomohl Jan Janský z Bělče a doplnil naše brankářské řady. Průběh z této sezóny je zde.

2019/2020  Zpět na obsah

V Letní přípravě jsme se zúčastnili pouze turnajů v Libranticích (1. místo) a v Blešně (2. místo). Ti odvážnější z nás opět absolvovali náš triatlon. Po dlouhé době jsme v letní přestávce neposilovali. Naopak se v průběhu sezony mezi legendy zařadil Lukáš Daněk.

Áčku se stejně jako loni vstup do sezony příliš nepovedl hlavně prohry s Pivrnci a Czechmillem hodně mrzeli. V druhé polovině podzimu se áčko výsledkově zvedlo a podzimu obsadilo slušné 7. místo. Průběh podzimu naleznete zde.

Béčko čekala vyšší soutěž, což v podání béčka vždy znamená strastiplné výsledky. To se na podzim potvrdilo. Béčko zvítězilo pouze třikrát, je škoda, že v některých zápasech nemělo lepší produktivitu, protože bodů mohlo získat více. Průběh podzimu naleznete zde

Ve futsale jsme vstoupili do druhé sezony a posílil nás pouze Tomáš Krejcar. Herně jsme v této sezoně udělali velký progress. Bohužel se to tolik nepromítlo do počtu získaných bodů, takže jsme obsadili 7. místo z 8 týmů. Průběh této sezóny naleznete zde

V zimě jsme opět uspořádali novoroční turnaj a naše týmy obsadily 3. a 4. místo. Soustředění proběhlo u Rtyně v Podkrkonošší bez sněhu a za nižší účasti našich hráčů.

V zimě se však stala nejzásadnější věc této sezony v Číně začal řádit COVID-19, který se nakonec rozšířil do celého světa a to i do toho sportovního. To znamenalo zrušení všech soutěží.

Áčko se tedy na jaře utkalo pouze s dvanácti soupeři. Výsledky áčko mělo různé, ale poslední zápas rozhodně potěšil, protože áčko porazilo nestory malé kopané v Hradci Králové Flamengo HK B 4:3. Průběh jednotlivých jarních utkání naleznete zde

Béčko mělo na jaře také dvanáct soupeřů a s výsledky béčka po jarní části panuje lehká nespokojenost, protože béčko mělo získat minimálně o šest bodů více. Potěšila však výhra na BFK Orel HK C 3:2, kterou zařídil svými famózními zákroky v bráně Martin Novák. Průběh jarních utkání naleznete zde

2020/2021  Zpět na obsah

Přípravu na jubilejní desátou sezónu jsme pojali tradičně. Opět během letní přípravy proběhltriatlon a poté jsme konečně po letech vyhráli Crystal Cup, cena za vítězství však byla vysoká, díkyzranění jsme na celou sezónu přišli o Tomka.

Áčko během podzimu střídalo lepší výsledky s těmi horšími, navíc opět do sezóny promluvilCovid-19, tak byl podzim ukončen již 11.10.2020.

Béčko během podzimu získalo tři vítězství, s výsledky béčka panovala poměrně spokojenost.

Covid pauza byla tentokrát opravdu dlouhá, takže jsme nehráli futsal, nebyl novoroční turnaja ani jsme nemohli na zimní soustředění. A aby těch špatných zpráv nebylo málo, tak se během pauzyzjistilo, že Michal trpí dlouhodobou vážnou nemocí. Během zimní pauzy jsme měli individuálnítréninky a online schůze kvůli výročí.

Podzimní část jsme nakonec dohrávali od 22.května a áčku se dohrávky moc nepovedly, cožznamenalo konečné 9. místo. To bylo nejhorší umístění v kraji v historii.

Béčku se dohrávky poměrně povedly. Béčko ztratilo body jen dvakrát, a to znamenalokonečné 6. místo.

Poslední akcí této prazvláštní sezóny byla oslava 10. Výročí založení našeho klubu, která seopravdu vydařila.

2021/2022  Zpět na obsah

Přípravu na novou sezónu jsme začali již tradičně triatlonem. Následoval náš domácí turnaj, kde jsme sice obsadily až třetí místo, ale společensky a finančně se nám tato akce velmi povedla.

Áčko stále na podzim nemohlo počítat s Michalem Kotlandem, tak pozici brankářské jedničky stále držel Martin Novák. Během podzimu áčko ztratil poměrně dost bodů za remízy. Na druhou stranu neschytalo, žádný hrozný debakl. S 6. místem jsme byli po podzimu celkem spokojeni.

Béčko do nové sezóny vstoupilo cennou výhrou s Cannibals. V průběhu podzimu však béčko někdy mělo i problémy s poskládáním sestavy, proto střídalo lepší výsledky s těmi horšími. I přesto s umístěním na 7. místě panovala spokojenost.

Futsal byl letos hodně ovlivněn Covidem, Flamengo se nakonec ze soutěže odhlásilo a nahradil jej tým Luže. I nám bohužel často promlouval do počtu hráčů. V silné konkurenci jsme nakonec obsadili 6. místo. S umístěním jsme byli spokojeni s bodovým ziskem méně. Hodně často jsme vedli a vedení ztratili.

Soustředění za účasti deseti hráčů proběhlo v Říčkách v Orlických horách a i na fyzičce jsme zapracovali.

Áčko do jarních odvet vstoupilo opět remízou. Poté však nasedlo na vítěznou vlnu, i díky tomu, že 4 týmy soutěž nedohrály, tak nakonec áčko na jaře prohrálo jen 2 zápasy a bylo z toho nakonec krásné 5. místo.

Béčko na začátku jara opět šokovalo Cannibals, v druhém utkání však schytalo od Franticů ostudných 17 branek. I přesto, že béčko opět střídalo lepší výsledky s těmi horšími, znamenalo to 6. místo a historický postup do okresního přeboru!


Fakta A - tým B - tým
1. výhra Cosmos Sendražice 5:4 (12.9.2011) FC Kojot B 8:1 (30.9.2012)
1. prohra FC Lejšovka 0:2 (13.11.2011) Dynamo 2:4 (2.9.2012)
1. remíza Legie Jaroměř 5:5 (5.5.2012) 1. FK Újezd 1:1 (12.10.2013)
Nejvyšší výhra Rasošky 19:1 (17.9.2022) FC Garret 15:1 (31.10.2015)
Nejvyšší prohra Flamengo HK "B" 0:10 (15.10.2016) Duarig 2:20 (24.9.2022)
Nejvíce branek v jednom utkání Krejcar Jan - 10 branek
(Hespro HK "B"" 15:4, 25.10.2015)
Krejcar Jan - 7 branek
(MILF Hunters 14:7, 23.04.2016)
Nejméně obdržených branek v jednom utkání Hříbal Vojtěch - 0 branek
(TMK Losers B 10:0, 28.9.2012)
Kotland Michael - 0 branek
(Rapid 4:0,17.11.2014)
(Hurican Černožice/Bruggy 9:0,14.05.2016)
(AC Aero 6:0,29.04.2017)
(Jokerit 14:0, 27.10.2018)
Pistora Přemysl - 0 branek
(Rapid 10:0,20.16.2015)
Kotland Michael - 0 branek
(FC Garret 11:0, 14.4.2013)
(FC Arnell 2:0, 5.5.2013)
(SK Oreb 3:0, 20.5.2017)
Moravec Jakub - 0 branek
(BFK Ledvinka C 7:0, 4.10.2015)
Novák Martin - 0 branek
(Buffalo 10:0,28.5.2022)