Hřiště ZŠ Sever

Sestava Jech Stanislav - Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Dědeček Dominik, Janský Libor, Krejcar Jan, Moravec Jakub, Voltr Jaroslav

G Dědeček Dominik 2, Krejcar Jan

Diváci 6

Komentář: Do druhého dnešního jsme udělali změny: do brány jsme poslali Standu, Jára se přesunul do obrany a Liga do útoku.

Do zápasu jsme opět nevstoupili dobře a domácí se velmi rychle dostali do vedení - 1:0. Poté se však Standa rozchytal a my začali vystrkovat růžky. Nejprve brankáře domácích zasypal svými jedovatými střelami Buld. A v 8. minutě jsme předvedli krásnou akci na jeden dotek, na jejímž konci uklízel Buldovu přihrávku na zadní tyč Liberec - 1:1. Od této chvíle se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách, ale domácí byli v zakončení efektivnější a po první půli vedli - 3:1

Vstup do druhé půle se nám opět nepovedl a hned v první minutě jsme inkasovali - 4:1. Domácí pak začali postupně odpadat a my pomalu přebírali otěže zápasu do svých rukou, ale zakončení se nám moc nedařilo. V 10. minutě však Liga trefil svojí střelou Liberce do čumáku a od něj se míč odrazil do brány - 4:2. O dvě minuty později předvedl krásnou individuální akci Míňa, na jejímž konci přihrál míč Buldovi na vápno, který střelou mezi nohy brankáře snížil na - 4:3. O minutu později si tito dva hráči spolupráci zopakovali, ale Buld tentokrát trefil pouze zadní tyč. A na více jsme se již nezmohli.

I když jsem opět prohráli, tak toto utkání již sneslo z naší strany mnohem přísnější měřítka a i výsledek utkání tomu již odpovídal. Dokonce by se dalo říci, že bychom si i bodík z tohoto zápasu zasloužili. Nevadí snad to dopadne příště, vždy se musí začít.