logo

Infarkt - FC Blešno A 5 : 2

Datum 10.10.2020, 09:00

Hřiště ZŠ Sever

Sestava Moravec Jakub - Havelka Milan, Krejcar Jakub, Lukášek Miroslav - Krejcar Jan, Novák Lukáš, Voltr Jaroslav

G Krejcar Jan, Voltr Jaroslav

ŽK

ČK

Diváci 3

Komentář: K utkání s lídrem tabulky jsme nastoupili se dvěma na střídání a s Ligou v bráně. Domácí měli k dispozici tři hráče na střídání.

Do utkání jsme vstoupili koncentrovaně. Nakonec se favorizovaní domácí přece jenom prosadili - 1:0. Nedlouho poté to již bylo - 2:0. Pak jsme konečně předvedli fotbalovou akci i my, ale Milanova šajtle skončila pouze na tyči domácí svatyně. Poté však udeřili domácí, když Liga musel ve vápně do souboje a prohrál ho - 3:0. Poté jsme se opět připomněli my, buldův přímý kop pouze rozezněl tyč domácí svatyně. Tak jsme první půli prohráli o tři branky.

Do druhé půle mnohem aktivněji. Bohužel Járovi zvlhnul střelecký prach. Tak se opět prosadili domácí - 4:0. Náš prapor pozvedl ten, od koho to nikdo nečekal, Pokémon. Nejprve nasadil housle nedávnému reprezentantovi ve futsalu Hrubému, poté však Pokémon sám před brankou domácích totálně selhal a svojí střelu poslal daleko od branky domácích. Zanedlouho však Pokémon nasadil další housle, přihrál Járovi, ten se konečně prosadil - 4:1. O tři minuty později perfektně vyřešili brejkovou situaci bratři Krejcarovi a Buld po Kubově přihrávce uklízel do poloodkryté branky - 4:2. Nakonec Liga ještě zkazil rozehru a domácí nás potrestali popáté - 5:2. Což byl konečný výsledek.

V dnešním utkání jsme podali rozhodně jeden z lepších letošních výkonů, ale selhali jsme v zakončení.