02/06/2018

Sestava - FC Blešno A: Kotland Michael - Havelka Milan, Janko Pavel ,Krejcar Ondřej, Dědeček Dominik, Krejcar Tomáš, Moravec Jakub, Moravec Dominik

Sestava - FC Blešno B: Radoň Luboš - Novák Vít, Radoň Jan, Morvai Lukáš, Walter Lukáš , Novák Lukáš, Moravec David, Hůlka Ondřej

FC BLEŠNO A - Meteor 4:0(2:0)

Áčko v prvním zápase čekal nejlehčí soupeř a celkem bez problémů si s ním poradilo.

FC BLEŠNO B - Běleč 0:4 (0:1)

Béčko v první půli předvádělo velmi dobrý fotbal, ale v té druhé již fyzicky odpadlo.

FC BLEŠNO A - Třebechovice 1:0 (1:0)

Áčko přes velké množství šancí proměnilo pouze jednu a dokráčelo k hubenému vítězství.

FC BLEŠNO B - Meteor 1:0(1:0)

Béčko napodobilo áčko a zahazovalo velké množství šancí, ale i tak jednu ze svých mnoha šancí proměnilo.

FC BLEŠNO B - FC Blešno A 2:7(1:3)

Áčko se dostalo do vedení, poté však Michal předvedl minelu alá Karius a béčko pod odkopu z valstní půle hřiště srovnalo na 1:1. Poté však již na hřišti dominovalo.

FC BLEŠNO A - Běleč 4:0 (3:0)

Áčko v souboji o první místo nakonec podalo suverénní výkon a dokráčelo si pro pohár..

FC BLEŠNO B - Třebechovice 2:1 (1:0)

Béčko se po střele Pokémona dostalo do vedení, Třebky v druhé půli srovnali, ale vedení na stranu béčka strhnul David.

Před letošním turnajem drtivá většina hráčů absolvovala náročné páteční soustředění, nakonec to bylo ku prospěchu věci. Krom poháru jsme získali ještě cenu za nejmladšího hráče, tu si odnesl David Moravec a jako již tradičně cenu pro nejlepšího střelce, která připadla na Tomka. Bohužel jsme byli i svědky nejhoršího zranění na turnaji a Lukášovi Morvaiovi přejeme brzké uzdravení.