logo

Crystal Cup 2017

19/08/2017

Letos se na turnaj sjelo 6 týmů, tak se hrálo stylem 2x10 minut každý s každým. Blešno letos dodalo hráče do tří týmů.

Sestava (A - tým): Radoň Luboš - Dědeček Dominik, Janko Pavel, Krejcar Ondřej, Havelka Milan - Krejcar Tomáš, Moravec Dominik, ,Moravec Jakub

Sestava (B - tým): Dědeček Bohuslav - Jech Stanislav, Hůlka Ondřej, Lukášek Miroslav, Novák Lukáš - Krejcar Jan, Kotland Jan, Moravec David, Sunkovský René

Sestava (Zbytky): Novák Pavel - Svoboda Jaroslav, Jarkovský Tomáš, Radoň Jan, Kotland Michael, ,Novák Vít - Schober Václav, Walter Lukáš, Tichý Martin, Severa Pavel

FC BLEŠNO B - Dubina 0:2

Béčko v prvním zápase nepodalo dobrý výkon. Když jedinou kloudnou šanci si vytvořilo až v poslední minutě.

FC BLEŠNO A - Stříbrňák 3:2

Áčko v zápase dominovalo, ale z první střely inkasovalo nakonec výsledek otočilo a zvítězilo.

FC BLEŠNO B - Stříbrňák 1:1

Béčko se dostalo do vedení, ale záhy o něj přišlo. A i díky dobře postavené brance za Bohoušem urvalo první bod na turnaji.

FC BLEŠNO A - Zbytky 2:3

Životní zápas Pavla v bráně Zbytků a moc útočný styl áčka, připravil áčko o body.

FC BLEŠNO B - Zbytky 1:4

Zbytky se dostali do vedení za béčko srovnal Míňa, ale v druhé půli Zbytky strhli vítězství na svou stranu.

FC BLEŠNO A - Běleč 1:1

Áčko bylo v zápase lepším týmem, ale více jak bod z tohoto utkání nevytěžilo.

FC BLEŠNO A - FC BLEŠNO B 4:1

Áčko se dostalo do vedení za béčko srovnal Kotland Jan, ale poté již béčko nezvládlo nápor áčka a podlehlo.

FC BLEŠNO B - Běleč 2:3

Nejlepší zápas béčka na turnaji. Bohužel těsně před poločasem přišlo o vedení díky obrovské chybě na vlastní půlce. V druhé ještě zvládlo srovnat. Ale Běleč nakonec strhla vítězství na svoji stranu a získala tím pohár.

FC BLEŠNO A - Dubina 0:1

Áčku se poslední zápas nepovedl.

Letošního ročníku se zúčastnil 6 týmů. Turnaj po zálsuze vyhrála Běleč, který nakonec ztratil pouze 2 body za remízu s naším áčkem. Druhá byla Dubina, třetí naše áčko, čtvrté Zbytky, pátý Stříbrňák a šesté naše béčko.Za béčko debutovali René a Míňa a ani jeden z nich svým výkonem nezklamal. Zajímavostí je jistě hra Zbytků, tento týmn porazil pouze Blešna a v ostatních zápasech nedosahoval ani z daleka takových výkonů .

Všem hráčům patří poděkování za přípravu turnaje a jeho úklid. Zvláštní poděkování patří Elišce Grulichové, Kristýně Dědečkové a Lucce Šebestíkové za obsluhu. Letos se vypilo opravdu hodně hopsinkové šťávy.