Crystal Cup 2019 Blešno

19/08/2019

Letos se na turnaj sjelo 7 týmů, tak se hrálo stylem 2x7 minut každý s každým. Letos jsme do turnaje poslali dva týmy.

Sestava (A - tým): Kotland Michael - Janko Pavel, Havelka Milan, Lukášek Miroslav, David - Krejcar Tomáš, Krejcar Jan, Novák Lukáš, Moravec Jakub, Walter Lukáš

Sestava (B - tým): Radoň Luboš - Krejcar Ondřej, Hůlka Ondřej, Bednář Ondřej, Dan Kos - Kouba Zdeněk, Moravec Dominik, Moravec David, Novák Martin

FC BLEŠNO A - FC Blešno B 0:0

Béčko poctivým v obraně nedovolilo áčku skórovat.

FC BLEŠNO B - Zbytky 1:3

Béčko k tomuto zápasu již nepřistoupilo tak poctivě a velmi rychle prohrávalo 0:2. Poté se podařilo snížit Zdendovi Koubovi, ale Zbytky si již vítězství pohlídali.

FC BLEŠNO A - Běleč 0:0

Áčko opět v útoku propadlo.

FC BLEŠNO B - (J)elita 1:2

Béčko poslal do vedení benajminek turnaje Martin Novák, ale soupeř vývoj utkání otočil.

FC BLEŠNO A - Dubina 0:0

Áčko opět vybojovalo tradiční bezbrankovou remízu.

FC BLEŠNO A - FBC Hradec Králové 1:0

V první půli áčko po chybě brankáře poslal do vedení Honza Krejcar a toto vedení jsme již uhlídali až do konce..

FC BLEŠNO B - Běleč 0:4

Nejnepovedenější zápas béčka na turnaji.

FC BLEŠNO A - Zbytky 2:0

Áčko hned z první střely dostal do vedení Moravec Jakub a druhé půli po nejkrásnější brance na turnaji výhru pojistil Walter Lukáš.

FC BLEŠNO B - Dubina 1:2

Béčko nejprve prohrávalo, pak stav utkání srovnal Zdeněk Kouba, ale Dubina si nakonec výhru vzít nenechala.

FC BLEŠNO A - (J)elita 3:0

Áčko potřebovalo vyhrát o pět branek, aby získalo pohár, to se nakonec nepodařilo, i když kromě tří branek, které vstřelili Moravec Jakub, Krejcar Jan a Walter Lukáš, trefilo ještě třikrát brankovou konstrukci.

FC BLEŠNO B - FBC Hradec Králové 0:3

Béčko v posledním zápase již bez Ondry Krejcara již nemělo moc šancí.

Letošního ročníku se zúčastnil 7 týmů. Turnaj letos vyhrála Běleč o skóre před našim áčkem. Třetí skončil tým FBC Hradec Králové, čtvrtá Dubina, páté Zbytky, šestá (J)elita a poslední naše béčko. Nejlepším střelcem se stal Filip Hušek z týmu FBC Hradec Králové a brankářem Michael Kotland, který za celý turnaj neobdržel branku.

Všem hráčům patří poděkování za přípravu turnaje a jeho úklid. Zvláštní poděkování patří Krejcarové Jitce, Chvojanové Ivaně a Prokopové Nikole za obsluhu. Letos se turnaj opravdu vydařil a snědlo se a vypilo téměř úplně všechno, a to i díky poturanjové akci. Little party never killed nobody. Ještě jednou díky všem.