Crystal Cup 2022

Leotšního turnaje se zúčastnilo 7 týmů a hrálo se každé utkání po dobu 2x7 minut. Letos jsme opět do turnaje nasadili takřka tři domácí týmy:

A-tým : Hříbal Vojtěch (Hladký Samuel) -  Krejcar Ondřej, Janko Pavel, Krejcar Jakub, Hůlka Ondřej - Krejcar Tomáš, Krejcar Jan, Dědeček Dominik, Moravec Jakub

B-tým  : Novák Martin - Novák Lukáš, Škoda Martin, Jan Fix - Kouba Zdeněk, Moravec David, Novotný Marek , Mencl Michal,

Zbytky :Novák Pavel - Havelka Milan, Radoň Jan, Mádle Dušan, Radoň Luboš  - Mádle Daniel, Jaroš David, Schober Václav, Hladílek Daniel

FC Blešno A - Zbytky 2:0(1:0)

Áčko v prvním zápase turnaje využilo nesehranosti zbytků a zaslouženě zvítězilo.

FC Blešno B - Dubina 0:0(0:0)

Ve svém úvodním utkání na turnaji béčko překvapilo všechny přítomné a s obhájci titulu získalo bod za remízu.

FC Blešno A - Šnorchl 0:1(0:1)

Ve druhém utkání áčko soupeři dovolilo v utkání jedinou střelu, ale i to stačilo na prohru.

FC Blešno B - Zbytky 0:1(0:0)

Naprosto vyrovnané utkání rozhodl ve druhém poločase povedenou střelou ve prospěch Zbytků Hladílek.

FC Blešno A - Běleč 1:1(1:0)

V první půli se áčko po krásném centru Ondry Krejcara a pohotovém zakončení Honzy Krejcara dostalo do vedení. V druhé půli Běleč a po hodně důrazném zakončení Honzy Janského srovnala.

FC Blešno B - Běleč 0:2(0:1)

V derby utkání se bohužel béčku nevedlo a zaslouženě prohrálo.

FC Blešno A - Dubina 2:0(1:0)

Áčko podalo dominantní výkon a i díky prvnímu gólu Ondry Hůlky na turnaji zvítězilo.

FC Blešno B - Šnorchl 0:0(0:0)

Béčko opět předvedlo velmi poctivý výkon hlavně směrem do obrany a jako první obralo Šnorchl o body.

FC Blešno A - Hrobníci 09 2:1(1:0)

V první půli předvedlo áčko galakoncert na téma, co vše lze nedat. A v té druhé se nakonec strachovalo o vítězství.

FC Blešno A - FC Blešno B 1:0(0:0)

Derby přineslo nejhorší sportovní zážitek pro všechny. Úroveň utkání byl hrozná. V poslední minutě se však díky dorážce Kuby Krejcara áčko radovalo z vítězství. Jediné pozitivum tohoto utkání je vychytaná nula Sama Hladkého.

FC Blešno B - Hrobníci 09 1:1(1:0)

Lukáš Novák jako správný kapitán protrhl v posledním utkání střeleckou nemohoucnost béčka na turnaji. V té druhé však vedení neudrželo.