Novoroční turnaj 2018

8/1/2017

Třetí ročník Novoročního turnaje proběhl 6. ledna 2018 a každý zápas trval 1x15 minut

Sestava - FC Blešno A: Hříbal Vojtěch - Havelka Milan, Krejcar Jakub, Krejcar Ondřej - Krejcar Jan, Moravec Dominik, Dědeček Dominik

Sestava - FC Blešno B: Novotný Marek - Jech Stanislav, Hůlka Ondřej, Janko Pavel - Novák Lukáš,Voltr Jaroslav, Kouba Zdeněk, Moravec David, Sháněl Martin

Rozhodčí:Moravec Jakub

Zapisovatel: Moravec David

Obsluha:Dědečková Kristýna, Grulichová Eliška, Šebestíková Lucie

Hradečtí Králové - Charlieho Andílci 1:2

branky:Kopecký - Bíl M.

V prvním zápase turnaje se překvapivě dostali do vedení Hradečtí Králové, ale Andílci zápas otočili a dle předpokladů jej dotáhli do vítězného konce.

Sebranka - BFK Orel 0:0

branky: ---

V tomto utkání byla Sebranka lepším týmem trefila dokonce třikrát brankovou konstrukci, ale branky se nakonec diváci nedočkali

FC BLEŠNO B - Prima Jam 0:2

branky:Janko (vlastní), Mathiass

Béčko dlouho svádělo vyrovnaný souboj. Ke konci zápasu si však nejprve vlastní gól vstřelil Pajas a poté se ještě prosadila zahraniční posila Prima Jamu.

FC BLEŠNO A - Rimpex 4:4

branky: Krejcar Jan 4 - Novotný, Lukášek, Václavek, Sedlák

Áčko vstoupilo do zápasu velmi dobře, když ve třetí minutě vedlo 2:0. V 10. minutě to bylo 4:2, ale áčko nakonec vedení neudrželo.

Hradečtí Králové - Prima Jam 0:2

branky:Rychtár, Ježek V.

Prima Jam nedopustil žádné překvapení.

Sebranka - Rimpex 1:0

branky:Cuberka

I přes převahu Rimpexu se i díky famóznímu výkonu brankáře z vítězství radovala Sebranka.

FC BLEŠNO B - Charlieho Andílci 1:7

branky:Janko - Bíl M. 2, Bíl R., želízko, Bušák 2, Voslář

Béčko na Andílky nestačilo, alespoň kosmetickou úpravu výsledku zařídil Pajas.

FC BLEŠNO A - BFK Orel 0:3

branky: Řezáč 2, Morávek

Áčko brzy inkasovalo, pak do soupeře bušilo jak hluchý do vrat, ale v závěru zápasu ještě dvakrát inkasovalo.

Hradečtí Králové - FC BLEŠNO B 4:2

branky: Kopecký2, Šrámek, Brunner - Voltr, Kouba

Béčko v utkání stále dotahovalo ztrátu, ale nakonec ani z tohoto utkání nevytěžili ani bod.

Sebranka - FC Blešno A 1:2

branky:Tomeš - Dědeček, Krejcar Jakub

Áčko nakonec loňského vítěze porazilo a mohlo litovat, že nevstřelilo více branek.

Prima Jam - Charlieho Andílci 1:2

branky:Rychtár - Věříš, Bušák

V souboji o první místo ve skupině byli nakonec úspěšnější Andílci.

Rimpex - BFK Orel 2:1

branky:Lukášek, Weisser - Morávek

Nejdůležitější zápas turnaje nakonec skončil lehce překvapivě vítězstvím Rimpexu a tento výsledek poslal oba týmy do semifinále..

Hradečtí Králové - FC Blešno A 1:5

branky:Šrámek - Dědeček 4, Krejcar Jan

Áčko v utkání dominovalo a i když spoustu dalších šancí zahodilo zaslouženě vysoko zvítězilo.

Sebranka - FC Blešno B 2:1 na penalty.

branky:Šiška - Jech

Béčko nakonec překvapivě dotáhlo zápas do penaltového rozstřelu, ale zde nakonec selhalo.

Charlieho Andílci - Rimpex 2:1 na penalty

branky:Bíl M. - Václavek

Rimpex se poměrně překvapivě ujal vedení, ale to minutu před koncem ztratil a nakonec podlehl v penaltách.

BFK Orel - Prima Jam 1:0

branky:Morávek

Vyrovnané utkání na svoji stranu nakonec překlopil Orel.

O 7. místo

FC BLEŠNO B - Hradečtí Králové 2:3 na penalty

branky:Janko, Jech - Brunner, Baše

Béčko v utkání vedlo 2:0 toto vedení neudželo a opět podlehlo i v penaltách.

O 5. místo

FC BLEŠNO A - Sebranka 2:0

branky:Krejcar Onřej, Dědeček

Áčko i díky famóznímu výkonu Mathiasse poprvé na turnaji neinkasovalo a nakonec i zvítězilo.

O 3. místo

Rimpex - Prima Jam 2:1

branky:Lukášek, Weisser- Rychtár

V utkání o třetí místo se nakonec radoval Rimpex.

Finále

BFK Orel - Charlieho Andílci 1:0

branky: Řezáč

Finále nabídlo vyrovnaný zápas bez výraznějších šancí, když už to vypadalo , že vše směřuje k penaltovému rozstřelu, tak se půl minuty před koncem prosadil hráč Orla a rozhodl o majiteli poháru.

8. FC Blešno B 6:17

Nejlepším střelcem se stal Dominik Dědeček z týmu FC Blešno A se 6 vstřelenými brankami. A nejlepším brankářem Jiří Szöke z Charlieho Andílků. Děkujeme všem zúčastněným za krásné sportovní výkony.

Letos jsme postavili silnější Áčko a slabší Béčko. Áčko bylo nalosováno do "skupiny smrti" v této skupině nakonec všechny týmy získali čtyři body, ale díky nejhoršímu skóre áčko obsadilo ve skupině poslední místo.Ve vyřazovacíh bojích si, ale již počínalo suverénně a skončilo páté. Béčko letos herně rozhodně nezaostávalo, až na utkání s Andílky. Budem zřejmě muset zapracovat na penaltových rozstřelech, aby kluci skončili lépe než poslední. Poděkování patří holkám,které se staraly o občerstvení . Poděkování patří Ligovi za kvalitně odpískaný turnaj a hlavně všem, co pomáhali se závěrečným úklidem.