logo

Novoroční turnaj 2020

6/1/2020

Pátý ročník Novoročního turnaje proběhl 4. ledna 2020 a každý zápas trval 1x15 minut

Sestava - FC Blešno A: Moravec Jakub -  Jech Stanislav, Hůlka Ondřej, Voltr Jaroslav -  Dědeček Dominik, Krejcar Jan, Janský Libor

Sestava - FC Blešno B: Rychtár Jiří - Krejcar Ondřej, Čížek Daniel, Novák Lukáš - Kouba Zdeněk, Moravec Dominik, Baše Lukáš, Novák Martin

branky: Krejcar Jan, Janský Libor 2, Dědeček Dominik

Geronti svými chybami v obraně nabízel našemu áčku šance, které jeho hráči proměňovali.

FC BLEŠNO B - Rimpex 3:1

branky:Kouba Zdeněk 2, Novák Martin

Béčko na Andílky nestačilo, alespoň kosmetickou úpravu výsledku zařídil Pajas.

FC BLEŠNO A - Rimpex 5:1

branky: Krejcar Jan, Janský Libor, Dědeček Dominik 2, Voltr Jaroslav

Áčko se prosadilo hned ve druhé minutě a postupně svůj náskok navyšovalo, za Rimpex se z přímého kopu prosadil také "náš" hráč Lukášek Miroslav

FC BLEŠNO B - Geronti 4:1

branky: Kouba Zdeněk, Baše Lukáš, Novák Lukáš, Čížek Daniel

Béčko v přímém souboji o postup nedalo Gerontům šanci a to znamenalo, že ze skupiny postoupilo do bojů o poháry naše áčko i béčko.

1. semifinále

Vyhaslé Hvězdy - FC Blešno A 2:0

branky:---

Áčko na lepšího soupeře prostě nemělo v utkání si vytvořilo pouze dvě kloudné šance a zaslouženě prohrálo.

2. semifinále

Vodka Rum - FC Blešno B 2:1

branky:Kouba Zdeněk

Béčko prohrávalo, poté srovnalo, ale nakonec se favorizovanější tým z Hořic prosadil ještě jednou a postoupil do finále.

O 3. místo

FC BLEŠNO B - FC Blešno A 5:2

branky:Kouba Zdeněk 3, Čížek Daniel, Baše Lukáš - Janský Libor, Jech Stanislav

Áčku se tento zápas vůbec nepovedl, a protože béčko chyb hráčů áčka zdařile využívalo, tak béčko oslavilo historický úspěch na tomto turnaji

Finále

Vodka Rum - Vyhaslé Hvězdy 5:3

Finále se zvrtlo ve velmi atraktivní přestřelku, ve které nakone byli úspěšnější hráči z Hořic.

8. Rimpex

Nejlepším střelcem se stal Zdeněk Kouba z týmu FC Blešno B se 7 vstřelenými brankami. A nejlepším brankářem byl Miroslav Hopko z týmu Vyhaslé Hvězdy. Děkujeme všem zúčastněným za krásné sportovní výkony.

Letos jsme postavili silnější Áčko a slabší Béčko. Oba týmy se utkali již ve skupině, kdy podle předpokladů zvítězilo áčko. Úspěchem již bylo, že oba týmy postoupili do boje o poháry, v nich nakonec překvapivě bylo úspěšnější béčko a dosáhlo, tak na nejlepší umístění v tomto turnaji.