Penguins/Replacement - FC Blešno B 5 : 7

Sestava Radoň Luboš - Hůlka Ondřej, Krejcar Ondřej, Lukášek Miroslav, Voltr Jaroslav - Janko Pavel, Janský Libor, Kouba Zdeněk, Novák Lukáš

G Janský Libor 4, Kouba Zdeněk, Lukášek Miroslav, Novák Lukáš

Diváci 1

Komentář:

Dnes béčko díky posílení Járou a ranní omluvě Dana nastoupilo v ideálním počtu se čtyřmi na střídání domácí měli k dipsozici dva hráče.

Do zápasu jsme vstoupil dobře. Od začátku jsme se snažili hrát. Ve 3 .minutě přihrál Pokémon do vápna Zdendovi, který nás po kličce brankáři poslal do vedení - 0:1. Poté nás domácí na chvíli přikovali na naší půlku, to jsme však přežili. A v 10. minutě perfektně vyvezl míč Jára, přihrál Pokémonovi, který poslal míč nechytatelně pod břevno - 0:2. O tři minuty později však Ondra Hůlka neuhlídal při rohu svého hráče a domácí snížili na - 1:2. V 15. minutě jsme po faulu na půlce hřiště měli výhodu přímého kopu. K jeho exekuci se postavil Míňa a pomocí teče dostal do brány - 1:3. O dvě minuty později jsme měli na vápně po faulu na Libora další výhodu přímého kopu. Ten rozehrál Pajas vzduchem Libora, který z první uklidil míč do brány - 1:4. Dvě minuty před půlkou jsme ještě inkasovali - 2:4.

I do druhé půle jsme vstoupili dobře ve druhé minutě přihrál Pajas Liborovi, a ten upravil na - 2:5. O dvě minuty později domácí snížili na - 3:5. V 7. minutě předvedl Míňa v našem vápně svoji oblíběnou kličku a domácí díky tomu snížili na - 4:5. O minutu později nedobránil svého hráče Ondra Hůlka a domácí srovnali na - 5:5. V 15. minutě přihrál Pajas Liborovi, který střelou na přední tyč dokočnil hattrick a vrátil nám vedení - 5:6. Nedlouho poté si domácí vzali oddechový čas, při němž oba týmy vyměnili brankáře a my poslali do brány Zdendu a Luboš s Míňou odcestovali na pomoc áčku. Dvě minuty před koncem Libor obral o míč brankáře a stanovil konečný stav zápasu na - 5:7.

První opravdu dobrý výkon béčka byl zasouženě odměněn třemi body. Tým táhla hlavně souhra Pajase a Libora (že by nová úderná dvojice). Na druhou stranu jsme tři góly domácím takřka darovali. Takže je stále na čem pracovat.