Hřiště ZŠ Třebechovice

Sestava Dědeček Bohuslav, Hůlka Ondřej, Vícha Oldřich - Cvrček Vojtěch, Dědeček David, Krejcar Jan, Novotný Marek

G Krejcar Jan 2

Diváci 2

Komentář: K poslednímu domácímu utkání nastoupilo béčko se třemi na střídání a z áčka tým posílil pouze Buld. Hosté dorazili s jedním na střídání.

Hosté od úvodu utkání hráli s vytaženým brankářem a vzhledem k jejich fotbalovým kvalitám bylo jasné, že dnes na míči moc nebudeme. Naštěstí z počátku hosté zahazovali jednu loženku za druhou. V 8. minutě se však hosté zaslouženě dostali do vedení - 0:1. O tři minuty později vybojoval míč dobrým pressingem na brankáři Buld a míč dovedl do prázdné brány - 1:1. Hosté však během první půle ještě dvakrát skórovali - 1:3.

Vstup do druhé půle se hostům opět povedl a poměrně rychle nám přidali další branky - 1:4. Ve 40. minutě opět využil Buld špatné rozehry hostů a pravou nohou přes celé hřiště snížil do prázdné brány na - 2:4. Následovala poměrně laciná penalta po faulu Ondry v našem vápně. Brankář hostů jí s přehledem proměnil - 2:5. Hosté se prosadili ještě dvakrát a  bylo po zápase - 2:7. Do tří slušných šancí se ještě dostal Buld, ale ani jednou se již neprosadil.

I přes poměrně velkou prohru se dnes naši hráči nemají za co stydět. Opět jsme podali, který byl poměrně srdnatý, sráží nás chyby, které pramení z nezkušenosti.

Cvrček Vojtěch 1 0 0 -2 0 0
Dědeček Bohuslav 1 0 0 -3 0 0
Dědeček David 1 0 0 -2 0 0
Hůlka Ondřej 1 0 0 -3 0 0
Krejcar Jan 1 2 0 -3 0 0
Novotný Marek 1 0 0 -3 0 0
Vícha Oldřich 1 0 0 -3 0 0