logo

FC Blešno F - Luže 7 : 9

Datum 23.01.2022, 18:40

Hřiště SH Jaroměř Asvaj

Sestava Jech Stanislav - Havelka Milan, Krejcar Jakub, Voltr Jaroslav - Hůlka Ondřej, Janský Libor, Krejcar Jan

G Krejcar Jakub 6, Janský Libor

ŽK Janský Libor

ČK

Diváci 7

Komentář: Do dalšího utkání jsme nastoupili se Standou v bráně a pouze se dvěma hráči na střídání. Hosté měl tři na střídání.

Vstup do zápasu se nám nepovedl. Ve druhé minutě pustil Standa střelu téměř z poloviny hřiště, protože si myslel, že nemíří do brány -0:1. O dvě minuty později jsme inkasovali po druhé - 0:2. V 8. minutě poslal Buld míč na Kubu, který se po uvolnění prosadil a snížil na - 1:2. O dvě minuty později si bratři zopakovali kombinaci a Kuba srovnal stav utkání na - 2:2. Ve třinácté minutě přihrál Buld do vápna LIborovi a ten nezaváhal, čímž nás poprvé v utkání dostal do vedení - 3:2. Najednou nás bylo všude plno a hráli jsme opravdu dobře. Čtvrtou naší branku přidal po naší krásné kombinační akci a přihrávce od Libora opět Kuba, který dokončil svůj hattrick - 4:2. Tři minuty před koncem první půle rozehrál Libor aut na Kubu, který i svoji čtvrtou dnešní střelu dopravil na místo určení - 5:2. V poslední minutě jsme vytvořili hrubku při rozehře. Domácí se dostali k nemastné střele, kterou však Standa pouze vyrazili a domácí z dorážky snížili na poločasových - 5:3.

Bohužel vstup do druhé půle jsme měli naprosto tragický. Do 25. minuty se nám domácí dvakrát prosadili po identické akci. Vždy byla přihrávka na hráče, který se zbavil našeho hráče pohybem do strany a střelou na zadní tyč se prosadil - 5:5. Během dalších pěti minut se úplně při bránění nepřetrhl Buld, domácí se dostali ke dvěma střelám, kdy trefili naše obránce vždy tak šikovně, že míč tečovali mimo dosah Standy - 5:7. Až ve 31. minutě jsme se konečně dostali k ohrožení brány hostů. Jára krásným míčem poslal do šance Milana, který byl zezadu zfaulován kupodivu bez karty, ale měli jsme výhodu přímého kopu. K jeho exekuci se postavil Kuba a střelou k tyči snížil na - 6:7. O dvě minuty později se však Kuba nezvládl vrátit se svým hráčem a ten vrátil hostům dvoubrankové vedení - 6:8. Ve 37. minutě využili hosté skrumáže před naší bránou a prosadili se po deváté - 6:9. V předposlední minutě vyvezl perfektně míč Standa a po přečíslení dostal míč na Kubu, který i pomocí hráče hostů dostal míč do brány a snížil na konečných - 7:9.

První poločas byl letos asi nejlepším naším poločasem, co jsme předvedli. Bohužel prvních deset minut jsme byli opravdu tristní, kdy jsme se nebyli schopni dostat z velkého tlaku hostů, což v zřejmě rozhodlo o výsledku utkání. Za zmínku stojí galakoncert Kuby a jeho 6 vstřelených branek.